A somorjai kosaras lányok magabiztos hazai győzelme

A vége egy fölényes, 29 pontos, magabiztos hazai győzelem lett.

Magabiztosan győztek idegenben a somorjai kosaras lányok

A vendégek legeredményesebb játékosa ezúttal is Suja Tímea lett.

2020. április 18., 16:19

Posztumusz felvették a WNBA-be Kobe Bryant kislányát

Az észak-amerikai profi női kosárlabda-bajnokság játékosbörzéjén posztumusz felvették a ligába Kobe Bryant kislányát, Giannát.

2020. január 26., 08:49

Hazai pályán gáláztak a somorjai kosaras lányok

A női kosárlabda bajnokság alapszakaszának 15. fordulójában a somorjai lányok hazai pályán fogadták a Besztercebánya együttesét.

2020. január 8., 09:18

Hazai vereséggel kezdték az évet a somorjai kosaras lányok

Győzelmével a Pöstyén megerősítette második helyét a táblázaton, míg Somorja a tabella negyedik helyén található.

2019. december 22., 13:54

Vereséggel zárták az évet a somorjai kosaras lányok

A női kosárlabda bajnokság (Extraliga) idei utolsó fordulóját rendezték a hétvégén.

2019. november 11., 13:40

Székely Norbert: mi vagyunk az esélyesek

A magyar válogatott csütörtökön 19.30 órától Amszterdamban lép pályára, majd vasárnap 20.30 órától Sopronban fogadja Szlovákiát a H jelű trióban.

2019. november 10., 13:13

Kiütéses győzelmet arattak a somorjai kosaras lányok

A Somorja győzelmével feljött a tabella negyedik helyére és a következő fordulóban, két hét múlva, a Pöstyén otthonában lépnek pályára.

2019. október 27., 17:24

Megszerezték első győzelmüket a somorjai kosaras lányok

Suja Tímeáék hazai közönség előtt győztek magabiztosan a Besztercebánya ellen.

2019. október 20., 13:02

Továbbra is nyeretlenek a somorjai kosaras lányok

A szlovák női kosárlabda bajnokság (Extraliga) szombati játéknapján a Somorja hazai közönség előtt lépett pályára a bajnokság egyik favoritja, a Pöstyén ellen.

2019. szeptember 29., 17:11

Vereséggel kezdték a szezont a somorjai kosaras lányok

A szlovák női kosárlabda bajnokság (Extraliga) nyitófordulójában hazai pályán szenvedett vereséget a tavalyi bronzérmes Somorja.

2019. március 14., 19:37

A legjobb négy között a somorjai kosaras lányok

A rózsahegyiek ellen meglepetés lenne a továbbjutás.

2019. március 10., 09:55

Somorjai győzelem az első negyeddöntős játszmán

Az SKK Somorja női kosárlabdázói a negyeddöntő első meccsén 62:53 arányban legyőzték a Nyitrát.

2019. március 9., 09:37

Ismét a négyes döntőben a Sopron

A hajrára már teljesen szétesett a francia gárda, így a Sopron 2-0-ra megnyerte a negyeddöntőt, és 2009, illetve 2018 után harmadszor bejutott a Final Fourba.

2019. február 7., 11:19

Kurszki csata a soproni nők hősi diadalával

A hosszabbításban nyertek.

2019. január 13., 18:01

Somorjai vereség Kassán

Vereséggel zárta az SKK Somorja női kosárlabdacsapata az Extraliga alapszakaszát. Diósi Albert védencei 52:65-re kaptak ki Kassán.

2018. december 12., 14:38

Törökország, Olaszország és Szlovénia lesz a magyarok csoportellenfele

Székely Norbert együttese novemberben 4/2-es győzelmi mérleggel zárta a selejtezőt.

2018. július 13., 12:57