Egyéni sportok

2021. szeptember 15., 19:18

Buchinger nagy diadala

A felvidéki harcos pedig teljesítményével a második bajnoki címét is megszerezte, ezúttal egy súlycsoporttal lejjebb.

2021. szeptember 15., 17:23

Klein Dávid és Suhajda Szilárd elérte az alaptábort

Pár nap pihenő után el is indítják első akklimatizációs körüket, mely során céljuk, hogy 5850 méteren eltöltsenek 1-2 éjszakát az egyes táborban.

2021. szeptember 15., 11:32

Törölték az idei vívó Európa-bajnokságot

Az ECF kongresszusán Boczkó Gábort, a magyar szövetség sportigazgatóját ismét a végrehajtó bizottság tagjává választották.

2021. szeptember 14., 18:39

Nehezen gyógyul Babos Tímea csípősérülése, nem sietteti a visszatérést

Fonákoldalra még nem igazán megy a mozgás, mert a csípősérülése nagyon nehezen gyógyul

2021. szeptember 13., 18:02

Két arany a cél a Világjátékokon - interjú Bukor Ádámmal

A tervekről, az elmúlt időszak kihívásairól és a lehetséges olimpiáról is beszélgettünk a Magyarország színeiben versenyző uszonyosúszóval.

2021. szeptember 13., 08:18

US Open: Medvegyev a bajnok, Djokovicnak nem lett meg a naptári Grand Slam

Danyiil Medvegyev nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben 6:4, 6:4, 6:4-re legyőzte a világelső Novak Djokovicot.

2021. szeptember 12., 14:42

Megloptak egy olimpiai bajnok teniszezőnőt

Az ismeretlen tettesek akkor törtek be hozzájuk, amikor a férjével vacsorázni voltak.

2021. szeptember 12., 12:36

Tíz év után bunyózott újra Evander Holyfield, de minek?!

A nyolcmenetesre tervezett mérkőzés csupán 1 perc 49 másodpercig tartott, mert az 58 éves Holyfield nem tudott mit kezdeni a kevert harcművészet (MMA) korábbi bajnoka, a 44 éves Vítor Belfort ütéseivel.

2021. szeptember 11., 16:03

Kezelése után már otthon lábadozik Nadal

Nadal már otthonában folytatja a rehabilitációját.

2021. szeptember 11., 11:52

Nem meglepő: Az első és a második kiemelt játsszák a US Open döntőjét

Djokovic és Medvegyev játssza a férfi döntőt.

2021. szeptember 10., 10:38

Tíz évre eltiltották az izraeli ellenfél miatt visszalépő algériai cselgáncsozót

Algéria hivatalosan nem ismeri el Izraelt szuverén államnak.

2021. szeptember 9., 12:45

Magyar bronz a junior világbajnokságon

Csütörtökön a hosszú távval, pénteken pedig a váltó versenyszámmal folytatódnak a küzdelmek.

2021. szeptember 6., 11:20

A világbajnoki címvédő győzött Budapesten

A meglepetés ezúttal elmaradt.

2021. szeptember 6., 08:40

Magyar ezüst Kairóban

Az olimpiáról lemaradt, most egy ezüsttel vigasztalódott.

2021. szeptember 5., 12:19

A darts sztrájai Budapesten

Az angolok szerepelnek a legjobban.

2021. szeptember 3., 12:51

Kiütése után belehalt sérüléseibe egy tinédzser mexikói bokszolónő

A  mexikói versenyző szombaton Montrealban lépett ringbe Marie-Pier Houle ellen, aki a negyedik menet hajrájában beszorította őt a sarokba és számos ütéssel tisztán eltalálta.

2021. szeptember 3., 08:00

Újabb magyar arany Tokióban! Kiss Péter Pál győzött a kajakosoknál

A BHSE 18 éves kajakosa, a nemzetközi szövetség összesítése alapján a sportág legfiatalabb paralimpiai bajnoka.

2021. szeptember 2., 19:15

A szumósok elnöke a birkózóknál is vezető szerepben

Társadalmi feladatkörben marad a szumósok elnöke is.

2021. szeptember 2., 17:27

Már az Európa Játékokon is ott lesz a kick-box

Egyre nagyobb nyilvánosság előtt.

2021. szeptember 2., 11:51

Két újabb magyar arany a paralimpián, Pap Bianka és Konkoly Zsófia úszásban győztek

Hátúszásban és pillangóban lettek a legjobbak a magyar lányok.

2021. szeptember 1., 15:56