Impresszum

A ma7.sk a Pro Media Alapítvány által fenntartott médiacsalád része. (muzsa.sk, szurkolo.sk, hirek.sk)

Főszerkesztő: Molnár Judit - molnar.judit@ma7.sk

A szerkesztőség székhelye és levélcíme: 929 01 Dunaszerdahely, Rózsa utca 7226 (Dunajská Streda, Ružová ulica 7226).

Munkatársak:

Kreatív igazgató: Katona Tamás – katona.tamas@ma7.sk

Vezető szerkesztők:

  • Langschadl Mátyás – online – langschadl.matyas@ma7.sk
  • Kövesdi Károly – nyomtatott sajtó – kovesdi.karoly@ma7.sk
  • Czibula Csaba – audiovizuális tartalom – czibula.csaba@ma7.sk

Rovatvezetők:

  • Kolek Zsolt – politika, közélet – kolek.zsolt@ma7.sk
  • B. Vida Júlia – oktatás, kultúra – brogyanyi.julia@ma7.sk
  • Matus Tibor – gazdaság – matus.tibor@ma7.sk
  • Rajkovics Péter – sport, életmód – rajkovics.peter@ma7.sk

Szerkesztők:

  • Pomichal Krisztián  -  pomichal.krisztian@ma7.sk
  • Lacza Tihamér   -  lacza.tihamer@ma7.sk
  • Rózsár Vince  -  rozsar.vince@ma7.sk
  • Hajtman Gábor - hajtman.gabor@ma7.sk

Videós tartalom:

  • Tóth Tünde  -  szerkesztő  -  toth.tunde@ma7.sk
  • Patócs Diana - szerkesztő  -  patocs.diana@ma7.sk
  • Andrejkovič Tamás  -  operatőr  -  andrejkovic.tamas@ma7.sk
  • Lamos Csaba  -  operatőr  -  lamos.csaba@ma7.sk

Regionális tudósítók:

  • Zsebik Ildikó – Bodrogköz, Ung-vidék - zsebik.ildiko@ma7.sk
  • Fábián Gergely – Kassa, Rozsnyó – fabian.gergely@ma7.sk
  • Virsinszky Tamás – Gömör – virsinszky.tamas@ma7.sk
  • Szvorák Emese – Nógrád – szvorak.emese@ma7.sk
  • Kaszmán Zoltán – Garam mente – kaszman.zotan@ma7.sk
  • Bokor Klára – Érsekújvár, Párkány – bokor.klara@ma7.sk
  • Nagy-Miskó Ildikó – Komárom – nagy-misko.ildiko@ma7.sk
  • Reczai Lilla – Dunaszerdahely – reczai.lilla@ma7.sk
  • Szomolai Horváth Andrea – Galánta – szomolai.horvath.andrea@ma7.sk
  • Radi Anita – Pozsony, Szenc – radi.anita@ma7.sk

A hírügynökségi hírek és fotók jogvédettek. Egyéb forrásból származó híranyagot kizárólag forrásmegjelöléssel közlünk, annak tartalmáért a szerző felel. Az egyéb közölt tartalmak a Pro Media Alapítvány tulajdonát képezik, és szerzői jogvédelem alatt állnak. A tartalmak újraközléséhez alapítványi hozzájárulás szükséges.

Hozzászólási lehetőség:

Internetes felületeinken szívesen fogadjuk látogatóink hozzászólásait. Ehhez kérjük a

  • törvény- és személyiségi jogokat sértő megjegyzések,
  • vulgáris kifejezések,
  • a témához nem kötődő hozzászólások,
  • termékek és szolgáltatások reklámozásának mellőzését.

A szerkesztőség fenntartja a jogot, hogy a fenti irányelveket megsértők hozzászólási lehetőségét megvonja.

A hozzászólás lehetősége regisztrációhoz kötött. A regisztrált felhasználók adatait a hatályos adatvédelmi szabályok alapján kezeljük.