Szurkoló 2019. november 21., csütörtök

Rekordnagyságú testépítő és fitness junior vb lesz a Testnevelési Egyetemen

A Testnevelési Egyetem tradíciót szeretne kialakítani a 16 és 23 év közötti korosztály világbajnokságának megrendezéséből.

Így talál gazdára az Európa-bajnokság utolsó négy kiadó helye

Kedden lezárult a selejtező a jövő évi, részben budapesti rendezésű labdarúgó Európa-bajnokságra: a 24 csapatos mezőnyből egyelőre húsz válogatott ismert, a további négy résztvevő a márciusi pótselejtezőről jut ki.

Szurkoló 2019. november 20., szerda

Magyar fallabdás sikerek Kolozsváron

A nőknél Chukwu Hannah, a férfiaknál Farkas Balázs nyerte meg az erdélyi városban megrendezett PSA-versenyt.

Szurkoló 2019. november 19., kedd

Nem jött össze a bravúr: bántóan sima vereség Walesben

Rossi mester oroszlánokat ígért, kiscicákat kaptunk. Kár érte!

Szurkoló 2019. november 17., vasárnap

Videón Kalmár Zsolt sérülése: több hónapos kihagyás vár a sárga-kékek gólvágójára

Kalmár kénytelen kihagyni a Wales elleni sorsdöntő találkozót.

Szurkoló 2019. november 15., péntek

A Ferrari volt elnöke reméli, hogy Hamilton soha többet nem nyer világbajnokságot

Luca di Montezemelo, a Ferrari volt elnöke reméli, hogy egykori csapata hamarosan újra átveszi az uralmat a Formula 1-ben, ezzel együtt pedig Hamilton és a Mercedes remek sorozata megszakad.

Szurkoló 2019. november 13., szerda

Ekkler Luca ismét ezüstérmet nyert

Luca nagyon boldog, hogy sikerült mindhárom számban érmet szereznie.

Vezetett, mégis kikapott Djokovic

Thiem a második szettben villámrajtot vett, rögtön brékelőnybe került, majd magabiztosan menetelt a szett megnyeréséig.

Szurkoló 2019. november 12., kedd

Tizenkilenc magyar érem a hazai rendezésű kontinensbajnokságon

Az egyes kategóriákban hat aranyérmet gyűjtöttek a magyarok.

Rekordlétszámú lesz a magyar válogatott!

A magyar versenyzők 15-20 százalékát döntőbe várja a Magyar Testépítő és Fitness szövetség elnöke a hazai rendezésű junior világbajnokságon.

Szurkoló 2019. november 10., vasárnap

Négy szlovák bajnoki címet szereztek a dunaszerdahelyi birkózók

Gaál Attila és Vajas József edzők vezetésével 12 dunaszerdahelyi birkózó indult csatába a bajnoki címekért.

Cseh-szlovák bajnok lett a bősi srác - VIDEÓVAL

Az „Évszázad mérkőzésének” kikiáltott küzdelemben a bősi Végh Attila győzött a cseh Karlos Vémola ellen szombaton az MMA Oktagon 15 gálán.