A prágai Slavia otthonában szenvedett ötgólos vereséget a HC DAC

Veresége ellenére a DAC maradt a tabella negyedik helyén.

2021. február 27., 20:55

Kiütéses győzelmével ismét dobogóközelben a HC DAC

A szerdahelyi lányok nagyon megterhelő hónapot zártak, ezúttal is Csehországban léptek pályára, méghozzá a DHC Plzeň otthonában, ahol magabiztos győzelmet arattak.

2021. február 25., 11:29

Két vereség után újra győzött a HC DAC

A sűrű bajnoki programban újabb hétközi mérkőzés várt a dunaszerdahelyi DAC-ra

2021. február 21., 10:55

Hazai pályán szenvedett négygólos vereséget a HC DAC a listavezetőtől

A szlovák-cseh női kézilabda bajnokság (MOL Extraliga) 19. fordulójában a HC DAC hazai pályán fogadta a listavezető cseh Baník Most együttesét.

2021. február 17., 19:45

A cseh Olomouc otthonában szakadt meg a DAC nyolcmeccses győzelmi sorozata

A cseh-szlovák közös rendezésű női kézilabda bajnokság (MOL Liga) hétközi fordulójában újabb bajnoki várt a HC DAC csapatára.

2021. február 14., 16:40

Eldöntetett: Ambros Martín visszatér Győrbe

Nyártól ismét Ambros Martín a Győri Audi ETO KC vezetőedzője.

2021. február 11., 07:12

A szlovákokkal is megküzdenek a fiatal magyar kézisek az EB-n

Magyar-szlovák csata, egyértelmű esélyessel.

2021. január 23., 19:51

Férfi kézilabda-vb: A lengyelek legyőzésével negyeddöntőben a magyarok

A magyar férfi kézilabda-válogatott biztosította negyeddöntőbe jutását a világbajnokságon, miután a középdöntő második fordulójában 30-26-ra legyőzte Lengyelországot szombaton.

2021. január 16., 17:27

Ismét Ambros Martín lehet a Győri Audi ETO KC vezetőedzője

Ismét a spanyol Ambros Martín lehet a Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának vezetőedzője - értesült a Kisalföld című megyei napilap.

2021. január 5., 10:42

Elmarad a magyar-szlovák mérkőzés

Csütörtökön játszottak volna.

2021. január 2., 16:41

A nagykaposi Kancel Ottó is bekerült a szlovák válogatottba

Újra a magyar válogatott ellen játszhat.

2020. december 15., 17:02

Debre Viktor, a HC DAC vezetőedzője: A lányok hozzáállásával soha nem volt baj, idő kellett csak, hogy összeérjünk!

Debre Viktorral értékeltük az elmúlt hónapokat, beszéltünk a csapatra tavasszal váró kihívásokról, s még taktikáztunk is egy kicsit!

2020. december 3., 15:29

Az IHF-elnöke szerint minden eddiginél körültekintőbb a férfi kézilabda vb szervezés

A vb-t amelynek mezőnye első alkalommal lesz 32 csapatos - január 13. és 31. között rendezik négy egyiptomi városban.

Kézilabda: Bravúros dunaszerdahelyi győzelem a bajnoki címvédő Nagymihály ellen

A DAC legjobbja a nyolc gólig jutó Élő Beatrix és Bízik Réka volt.

2020. augusztus 22., 16:27

Ismét elmarad a Veszprém mérkőzése

Kedden sem tudják megrendezni a Telekom Veszprém-RK Vojvodina férfi kézilabda-mérkőzést.

2020. július 22., 18:03

Dunaszerdahely erősödő bástyája a női kézilabdának - Videó

A női kézilabdacsapat célja két éven belül dobogós helyet szerezni a cseh-szlovák ligában.

PODCAST: Dunaszerdahely erősödő bástyája a női kézilabdának