Január végén pótolják a meccsüket a győriek a BL-ben

A győri kézisek is segítettek

Nagy szükségük van nekik is a kórházra.

2019. november 9., 16:20

A Győr kilenc góllal győzött Svédországban

A Győr jövő vasárnap hazai pályán a cseh bajnok DHK Baník Most csapata ellen zárja a BL csoportkörét.

2019. szeptember 17., 15:29

Már most hosszabbított három játékosával a Győr

Azért nem a szokásos január és március közötti időszakban hosszabbították meg a klub három kulcsjátékosával a szerződést, mert az idei szezon rendkívül nehéz lesz.

2019. szeptember 8., 19:20

A dunaszerdahelyiek első élvonalbeli ellenfelével mérkőzik a BL-ben a Győr

Cseh ellenfélt kapott a címvédő.

2019. május 12., 20:01

Ötödször BL-győztes a Győr

A Győri Audi ETO KC ötödik alkalommal nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligáját, miután a vasárnapi fináléban 25-24-re legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát.

2019. május 12., 10:35

A Győr útja a BL-döntőig

A magyar csapat ellenfele a vasárnapi fináléban az orosz Rosztov-Don lesz, amelynek az idei lesz az első döntője.

2019. április 27., 14:54

A Ferencváros legyőzésével ismét bajnok a Győr

A győriek népligeti sikerükkel behozhatatlan előnyre tettek szert a második helyen álló fővárosiakkal szemben.

2019. április 17., 19:58

Továbbra is százszázalékos a címvédő Győr

Januári vállsérülése és műtétje után ezen a találkozón tért vissza az ETO junior világbajnok balszélsője, Fodor Csenge, aki négy góllal zárt.

2019. április 14., 08:24

Kettős sikerrel a négyes döntőben a címvédő Győr

A ferencvárosiaknak nem sikerült a bravúr.

2019. március 17., 20:20

Győriek nyerték a kupát

A győriek 18. alkalommal jutottak a fináléba, és immár 14 kupagyőzelemmel büszkélkedhetnek.

2019. február 23., 15:46

Bukarestben biztosította be csoportelsőségét a Győr

A címvédő Győri Audi ETO KC 27-25-re győzött a román CSM Bucuresti otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének negyedik fordulójában.

2019. február 12., 16:01

Norvég olimpiai bajnokkal erősít a Győri Audi ETO KC

A győriek honlapja szerint a jobbátlövő posztra még egy név bejelentése várható a közeljövőben.

2019. január 30., 15:43

Két évvel hosszabbított Görbicz Anita

Görbicz Anita 10 évesen, 1993-ban kezdett kézilabdázni az ETO-ban, és már 15 évesen a felnőtt gárdát erősítette.

2018. december 29., 12:46

Anne Mette Hansen 2020-ig biztosan a Győri Audi ETO KC játékosa marad

Módosította Anne Mette Hansen szerződését a Győri Audi ETO női kézilabdaklub.

2018. november 14., 18:00

Yvette Broch biztosan nem lép pályára a szezonban

A 27 éves Broch 2015 nyarán csatlakozott a Győri Audi ETO KC keretéhez.

2018. november 9., 11:41

Hosszabbított jobbszélsőivel a Győri Audi ETO KC

A magyar válogatott Bódi egy, a cseh válogatott Knedlikova egy plusz egyéves kontraktust írt alá az ETO-val.

2018. november 5., 20:51

Negyedik győzelmével továbbjutott a címvédő Győr

A győriek szombaton a szlovén Krim Mercator Ljubljana otthonában folytatják szereplésüket a BL csoportkörében.

2018. október 12., 20:00

Nora Mörk még fél évig nem játszhat

Előreláthatólag legalább hat hónapig nem léphet pályára Nora Mörk, a Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC világbajnok norvég kézilabdázója.

2018. szeptember 28., 14:52

Eduarda Amorim szerződést hosszabbított Győrben

Amorim 2009 óta erősíti a győri csapatot.

2018. május 11., 08:55

Női kézilabda BL: Harmadik budapesti diadalára készül a Győr

A hétvégén ötödik alkalommal rendezik meg a női kézilabda Bajnokok Ligája négyes döntőjét a Papp László Budapest Sportarénában, ahol harmadszor lehet aranyérmes a Győri Audi ETO KC.

2018. április 18., 11:47