2019. május 3., 14:58

Kassai Viktort alsóbb osztályba küldték sípolni

Nem múlt el nyomtalanul Kassai Viktor hibája, amely az előző hétvégén a MOL Vidi FC és a Puskás Akadémia összecsapásán történt.

Fotó: Csakfoci

Hatalmas hibával tért vissza az NB I-be Kassai Viktor játékvezető, akit ezúttal nem az asszisztense hagyott cserben, hanem saját maga hozott hibás döntést az NB I 30. fordulójában, a MOL Vidi FC-Puskás Akadémia (1-1) bajnokin.

A 43 éves játékvezető 0-0-s félidő után az 52. percben nagyot hibázott: annak a Puskás Akadémiának a kárára, amelynek a javára tévedett három hete: múlt szombaton egy tizenhatoson kívül történt szabálytalanságot fújt be, és a büntetőpontra mutatott.

Az MLSZ a bevett gyakorlatnak megfelelően egy nappal az NB I-es meccsek előtt szokta közzétenni a hétvégi játékvezető-küldését. A 32. forduló bíróküldése egyelőre nem publikus, azonban azt már lehet tudni, kik fognak közreműködni az NB II-es mérkőzéseken.

A szövetség adatbankja szerint az NB II 36. fordulójában Kassai és csapata a vasárnap 17.00 órakor kezdődő Békéscsaba-Soroksár meccsen működik majd. A tatabányai születésű bíró segítői Szalai Dániel és Baghy Csaba lesz, a tartalék játékvezetői teendőket Berényi Tamás fogja ellátni.