Csallóközaranyosi győzelem a rangadón

A női kézilabda I. liga küzdelmei utolsó előtti epizódjukhoz érkeztek a hétvégén.

kézilabda
Fotó: pixabay.com

A 21. fordulóban a déli rangadón a csallóközaranyosi csapat a Naszvad-Ímely együttesét fogadta. A vendéglátók a találkozó elején eredményesebbek voltak, de a félidő közepén már egyenlő volt az állás, majd a hajrában ismét a csallóköziek voltak a meggyőzőbbek, így 11-9-el fordultak a csapatok.

A második harminc percben 6-7 gólos előnyig jutottak az aranyosiak, akik a végén 28-21-re nyertek, s a hatodik helyen állnak a záróforduló előtt, de még van esélyük feljönni, akár két helyet is. A naszvadiak a tizedikek, s ezen a helyen zárhatják az idényt.

HC Sporta Hlohovec - HC Tatran Stupava 32-28

A hétvége során a dunaszerdahelyiek is győzni tudtak az utolsó előtti kassaiak otthonában. A sárga-kékek a mérkőzés nagyobb része alatt magabiztosan vezettek, s a hazai szezonzárón akár a kiváló negyedik helyet is bebiztosíthatják csapatuknak.

A bajnokság állása: 1. Inter 36 pont, 2. Hlohovec 32 p., 3. Partizánske 32 p, 4. Dunaszerdahely 27 p., 5. Topoľčany 26 p., 6. Csallóközaranyos 25 p. .... 10. Naszvad-Ímely 11 p.