Serie A

2021. április 13., 16:37

A piros lap mellett további büntetést kapott Ibrahimovic a játékvezető provokálásáért

Egymeccses eltiltást és pénzbüntetést kapott Ibrahimovic.

2021. április 3., 16:46

Emberelőnyben is megküzdött a pontért az AC Milan

Csak a hajrában mentett pontot az emberelőnyben lévő AC Milan.

2021. március 30., 17:45

Buffont eltiltották istenkáromlás miatt

Egymeccses eltiltást kapott istenkáromlásért Gianluigi Buffon, a Juventus labdarúgócsapatának világbajnok kapusa.

2021. március 20., 10:39

Ki a legjobb az olasz bajnokságban?

Ismét Ronaldót választották az idény legjobbjának.

2021. március 3., 10:22

Ronaldo újabb rekordot ért el

Újabb mérföldkőhöz érkezett kedden este a Juventus sztárlabdarúgója, Cristiano Ronaldo.

2021. március 2., 15:29

Koronavírusos fertőzések miatt elhalasztják a mára tervezett olasz bajnokit

Elhalasztják a Lazio-Torino mérkőzést.

2021. január 19., 15:10

Mandzukic az AC Milanhoz szerződött

Legutóbb a katari al-Duhailnál szerepelt, ám onnan tavaly júliusban távozott, azóta pedig nem volt csapata.

2021. január 19., 09:28

Klubrekordokat állított be a Milan

Ibrahimovic duplával tért vissza a kezdőbe.

2021. január 7., 13:46

Gyengélkedik a Parma, menesztette vezetőedzőjét

A Parma labdarúgóklubja csütörtökön menesztette Fabio Liverani vezetőedzőt.

2021. január 6., 16:03

Súlyos autóbalesetet szenvedett az AS Roma menedzsere

Az operáció során eltávolították a lépét, jelenleg az intenzív osztályon ápolják

2021. január 4., 09:11

Ronaldo lehagyta Pelét a gólszerzők örökrangsorában

Az Udinese elleni vasárnapi duplájával már 758 gólnál jár pályafutása során Cristiano Ronaldo, a Juventus ötszörös aranylabdás futballistája.

2020. december 23., 15:02

Elnézést kért a Juve csapatkapitánya az égő vereség miatt

Bonucci bocsánatot kért a Juventus veresége után.

2020. november 1., 15:46

Megállapodott a Napoli Gattusóval - 2023-ig marad

A 42 éves tréner 2019 decemberében írt alá a Napolihoz, amellyel eddigi legnagyobb sikereként Olasz Kupát nyert.

2020. augusztus 25., 19:03

Gonzalo Higuaín távozik a Juventustól

Andrea Pirlo vezetőedző kedden bejelentette, hogy Gonzalo Higuaín idén nyáron távozik a Juventus labdarúgócsapatától.

2020. július 29., 08:49

Legyőzte a Napolit az Internazionale

A második helyért harcoló Internazionale vendéglátóként 2-0-ra nyert a kupagyőztes Napoli ellen.

2020. július 27., 08:48

Győzelmével bajnok a Juventus

A Juventus 2-0-ra győzött vasárnap, így két körrel a vége előtt bebiztosította sorozatban kilencedik, összességében pedig 36. bajnoki címét.

2020. július 21., 09:02

A Juventus nyerte a Lazio elleni rangadót

A címvédő és listavezető Juventus házigazdaként 2-1-re legyőzte a Lazio csapatát az olasz labdarúgó-bajnokság 34. fordulójának hétfő esti zárómérkőzésén.

2020. június 23., 19:35

Istenkáromlás miatt eltiltották a Fiorentina játékosát és edzőjét

Istenkáromlás miatt eltiltották a Fiorentina labdarúgócsapatát erősítő Martin Cacerest, valamint Giuseppe Iachini vezetőedzőt.

2020. május 30., 11:44

Már júniusban lesz olasz foci

A Serie A klubjai elfogadták a sportminiszter javaslatát az újrakezdésre.

2020. május 29., 13:06

Az AC Milan ellenzi, hogy a kupával indul újra az olasz futballszezon

Az AC Milan elnöke ellenzi, hogy az olasz futballszezon a kupasorozat elődöntőivel és fináléjával induljon újra.

2020. május 21., 21:01

Fél éves kihagyás után állt edzésbe Ribéry

Hat hónap szünet után edzésbe állt Franck Ribéry.

2020. május 20., 14:01

Négyhetes felkészülést kérnek az olasz focisták az újraindulásig

Mindenekelőtt óvatosnak kell lenni és az egészségi szempontoknak kell a legfőbb prioritásnak lenniük.

2020. április 27., 08:49

Serie A: május 18-án kezdődhetnek az edzések

Május 18-án kezdhetik el a közös edzéseket a csapatok az olasz labdarúgó-bajnokságban.