Tokió 2020 - Az olimpia programja napi bontásban

2021. július 22., 09:40
Rajkovics Péter

Július 23-án kezdődik a tokiói nyári olimpia, amelyet 2020-ról halasztották az idei évre. Nézze meg a játékok magyar vonatkozású programját, napi bontásban.

Tokió 2020 olimpia előtt
Fotó: MTI/Kovács Tamás

Július 23. (péntek)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
EVEZÉS 08:30 - 09:30 01:30 - 02:30 Sea Forest Waterway férfi egypár 1. előfutam Pétervári-Molnár Bendegúz
ÍJÁSZAT 13:00 - 15:00 06:00 - 08:00 Yumenoshima Park Archery Fields férfi rangsorolóverseny Balogh Mátyás
MEGNYITÓ 20:00 - 23:00 13:00 - 16:00 Olympic Stadium    

Július 24. (szombat)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
SPORTLÖVÉSZET 08:30 - 09:45 01:30 - 02:45 Asaka Shooting Range női 10m légpuska selejtező Mészáros Eszter
EVEZÉS 09:00 - 09:30 02:00 - 02:30 Sea Forest Waterway férfi egypár reményfutamok (1-3) Pétervári-Molnár Bendegúz
VÍVÁS 09:00 - 16:20 02:00 - 09:20 Makuhari Messe Hall B férfi kard egyéni 64-es tábla elődöntőig Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás
ASZTALITENISZ 09:00 - 12:45 02:00 - 05:45 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes selejtező, vegyes páros nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina, Pergel Szandra, Szudi Ádám
TAEKWONDO 10:00 - 17:00 03:00 - 10:00 Makuhari Messe Hall A férfi -58kg a döntőig Salim Omar
SPORTLÖVÉSZET 10:45 - 11:25 03:45 - 04:25 Asaka Shooting Range női 10m légpuska döntő Mészáros Eszter
JUDO 11:00 - 13:49 04:00 - 06:49 Nippon Budokan női -48 kg selejtezők elődöntőig  Csernoviczki Éva
KERÉKPÁROZÁS 11:00 - 18:15 04:00 - 11:15 Fuji International Speedway férfi országúti kerékpár mezőnyverseny Valter Attila
      Rajt: Musashinonomori Park    
TENISZ 11:00 - 20:00 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park férfi egyes 1. forduló Fucsovics Márton
ÖKÖLVÍVÁS 12:03 - 13:21 05:03 - 06:21 Kokugikan Arena férfi 52-57kg 16 közé jutásért Gálos Roland
ASZTALITENISZ 14:15 - 17:15 07:15 - 10:15 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 1. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
JUDO 17:00 - 18:39 10:00 - 11:39 Nippon Budokan női -48 kg vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Csernoviczki Éva
VÍVÁS 18:00 - 21:53 11:00 - 14:53 Makuhari Messe Hall B férfi kard egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Szilágyi Áron, Szatmári András, Decsi Tamás
ÖKÖLVÍVÁS 17:30 - 19:06 10:30 - 12:06 Kokugikan Arena férfi 52-57kg 16 közé jutásért Gálos Roland
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok  
        férfi 400m vegyes  Verrasztó Dávid, Bernek Péter
        női 100m pillangó Sebestyén Dalma
        férfi 400m gyors Zombori Gábor
        női 400m vegyes  Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
TAEKWONDO 19:00 - 22:40 12:00 - 15:40 Makuhari Hall A férfi -58kg vigaszág, bronzmérkőzés, döntő Salim Omar
ASZTALITENISZ 19:30 - 22:30 12:30 - 15:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 1. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina

Július 25. (vasárnap)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
EVEZÉS 09:00 - 09:20 02:00 - 02:20 Sea Forest Waterway férfi egypár E/F elődöntők (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
SPORTLÖVÉSZET 09:00 - 10:15 02:00 - 03:15 Asaka Shooting Range női 10m légpisztoly selejtező Major Veronika
VÍVÁS 09:00 - 16:20 02:00 - 09:20 Makuhari Messe Hall B női tőr és férfi párbajtőr egyéni 64-es tábla az elődöntőig Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Siklósi Gergely
ASZTALITENISZ 10:00 - 12:00 03:00 - 05:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium vegyes páros nyolcaddöntő Szudi Ádám, Pergel Szandra
TORNA 10:00 - 22:00 03:00 - 15:00 Ariake Gymnastics Centre női egyéni összetett kvalifikáció 5 csoportban Kovács Zsófia
ÚSZÁS 10:30 - 12:20 03:30 - 05:20 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntő  
  10:30 - 10:40 03:30 - 03:40   férfi 400m vegyes döntő  Verrasztó Dávid, Bernek Péter
  10:40 - 10:52 03:40 - 03:52   női 100m pillangó elődöntő   Sebestyén Dalma
  10:52 - 11:02 03:52 - 04:02   férfi 400m gyors döntő  Zombori Gábor
  11:12 - 11:23 04:12 - 04:23   női 400m vegyes döntő  Hosszú Katinka, Mihályvári-Farkas Viktória
JUDO 11:00 - 14:02 04:00 - 07:02 Nippon Budokan női -52 kg selejtezők az elődöntőig Pupp Réka
TENISZ 11:00 - 20:00 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park férfi egyes 1. forduló Fucsovics Márton
SPORTLÖVÉSZET 11:15 - 11:55 04:15 - 04:55  Asaka Shooting Range 10m légpisztoly női döntő Major Veronika
VÍZILABDA 11:30 - 12:50 04:30 - 05:50 Tatsumi Water Polo Centre férfiak A csoport  Magyarország - Görögország
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:10 05:00 - 07:10 Enoshima Yacht Harbour Laser Radial nők, 1-2. futam Érdi Mária
SPORTLÖVÉSZET 13:00 - 14:15 06:00 - 07:15 Asaka Shooting Range férfi 10m légpuska selejtező Péni István, Pekler Zalán
TOLLASLABDA 13:20 - 14:00 06:20 - 07:00 Musashino Forest Sport Plaza férfi csoportmérkőzés J csoport Ginting Anthony Sinisuka (INA) - Krausz Gergely
ASZTALITENISZ 14:00 - 17:45 07:00 - 10:45 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 2. forduló Majoros Bence, Madarász Csilla, Póta Georgina
VITORLÁZÁS 14:30 - 16:40 07:30 - 09:40 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, 1-2. futam Vadnai Benjamin
VITORLÁZÁS 15:00 - 17:10 08:00 - 10:10 Enoshima Yacht Harbour szörf RS:X nők, 1-3. futam Cholnoky Sára
SPORTLÖVÉSZET 15:30 - 16:10 08:30 - 09:10 Asaka Shooting Range férfi 10m légpuska döntő Péni István, Pekler Zalán
JUDO 17:00 - 18:39 10:00 - 11:39 Nippon Budokan női -52 kg vigaszág, elődöntők, döntő Pupp Réka
VÍVÁS 18:00 - 21:53 11:00 - 14:53 Makuhari Messe Hall B női tőr egyéni és férfi párbajtőr elődöntő, döntők Kreiss Fanni, Kondricz Kata, Pásztor Flóra, Siklósi Gergely
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30  Tokyo Aquatics Centre előfutamok    
        női 100m hát Burián Katalin
        férfi 200m gyors Kozma Dominik
        férfi 100m hát Bohus Richárd, Telegdy Ádám
        női 400m gyors  Késely Ajna
        férfi 4x100m gyors váltó magyar váltó
TOLLASLABDA 19:20 - 20:00 12:20 - 13:00 Musashino Forest Sport Plaza női egyes csoportmérkőzés N csoport Intanon Ratchanok (THA) - Sárosi Laura
ASZTALITENISZ 20:00 - 22:00 13:00 - 15:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium vegyes páros elődöntők Szudi Ádám, Pergel Szandra
KÉZILABDA 21:30 - 23:00 14:30 - 16:00 Yoyogi National Stadium női csoportmérkőzések Magyarország - Franciaország

Július 26. (hétfő)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
TRIATLON 06:30 - 09:00 *23:30 - 02:00 Odaiba Marine Park férfiak egyéni Bicsák Bence, Tóth Tamás
VÍVÁS 09:00 - 16:20 02:00 - 09:20 Makuhari Messe Hall B női kard egyéni 64-es tábla az elődöntőig Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta
EVEZÉS 09:40 - 10:20 02:40 - 03:20 Sea Forest Waterway férfi egypár negyeddöntők (1-4) Pétervári-Molnár Bendegúz
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 2. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
TOLLASLABDA 10:00 - 15:30 03:00 - 08:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi és női egyes csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
ÚSZÁS 10:30 - 12:40 03:30 - 05:40 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  10:30 - 10:37 03:30 - 03:37   női 100m pillangó döntő  Sebestyén Dalma
  10:37 - 10:50 03:37 - 03:50   férfi 200m gyors elődöntők   Kozma Dominik
  11:20 - 11:31 04:20 - 04:31    női 400m gyors döntő  Késely Ajna
  11:31 - 11:43 04:31 - 04:43   férfi 100m hát elődöntők  Bohus Richárd, Telegdy Ádám
  11:53 - 12:05 04:53 - 05:05   női 100m hát elődöntők Burián Katalin
  12:05 - 12:15 04:05 - 05:15   férfi 4x100m gyors váltó döntő magyar váltó
JUDO 11:00 - 14:02 04:00 - 07:02 Nippon Budokan női -57 kg selejtezők az elődöntőig Karakas Hedvig
TENISZ 11:00 - 20:00 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park Férfi egyes 2. forduló Fucsovics Márton
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:10 05:00 - 07:10 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, 3-4. futam Vadnai Benjamin
VITORLÁZÁS 14:30 - 16:40 07:30 - 09:40 Enoshima Yacht Harbour Laser Radial nők, 3-4. futam Érdi Mária
ASZTALITENISZ 14:30 - 17:30 07:30 - 10:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 3. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
VITORLÁZÁS 15:00 - 17:10 08:00 - 10:10 Enoshima Yacht Harbour szörf RS:X nők, 4-6. futam Cholnoky Sára
KERÉKPÁR (MOUNTAIN BIKE) 15:00 - 17:00 08:00 - 10:00 Izu MTB Course férfi Cross-country Parti András
VÍZILABDA 15:30 - 16:50 08:30 - 09:50 Tatsumi Water Polo Centre nők B csoport  Oroszország - Magyarország
JUDO 17:00 - 19:40 10:00 - 12:40 Nippon Budokan női -57 kg vigaszág, elődöntők, döntő Karakas Hedvig
TOLLASLABDA 18:00 - 21:30  11:00 - 14:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
VÍVÁS 18:00 - 21:53 11:00 - 14:53 Makuhari Messe Hall B női kard egyéni elődöntő, döntők Márton Anna, Pusztai Liza, Katona Renáta
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok  
        férfi 200m pillangó Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
        női 200m vegyes Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
        női 1500m gyors Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória
ASZTALITENISZ 20:00 - 22:10 13:00 - 15:10 Tokyo Metropolitan Gymnasium vegyes páros bronzmérkőzés és döntő Szudi Ádám, Pergel Szandra

Július 27. (kedd)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
TRIATLON 06:30 - 09:05 *23:30 - 02:05 Odaiba Marine Park női egyéni Bragmayer Zsanett, Kovács Zsófia
EVEZÉS 08:30 - 08:50 01:30 - 01:50 Sea Forest Waterway férfi egypár C/D elődöntők (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
ÍJÁSZAT 09:30 - 13:25 02:30 - 07:25 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
TOLLASLABDA 10:00 - 15:30 03:00 - 08:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 3. forduló Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
ÚSZÁS 10:30 - 12:25 03:30 - 05:25 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  10:43 - 10:51 03:43 - 03:51   férfi 200m gyors döntő Kozma Dominik
  10:51 - 10:59  03:51 - 03:59   női 100m hát döntő  Burián Katalin
  10:59 - 11:07 03:59 - 04:07   férfi 100m hát döntő  Bohus Richárd, Telegdy Ádám
  11:35 - 11:48 04:35 - 04:48   férfi 200m pillangó elődöntők  Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
  11:58 - 12:12 04:58 - 05:12   női 200m vegyes elődöntők  Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
JUDO 11:00 - 13:49 04:00 - 06:49 Nippon Budokan női -63 kg és férfi -81kg selejtezők az elődöntőig Özbas Szofi, Ungvári Attila
KÉZILABDA 11:00 - 12:30 04:00 - 05:30 Yoyogi National Stadium női csoportmérkőzés Brazília - Magyarország
TENISZ 11:00 - 20:00 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park - Center Court férfi egyes 2. forduló Fucsovics Márton
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:20 05:00 - 07:20 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, 5-6. futam Vadnai Benjamin
  12:00  - 14:10 05:00 - 07:10   Laser Radial nők, 5-6. futam Érdi Mária
  13:00 - 15:10 06:00 - 08:10   finn dingi férfiak, 1-2. futam Berecz Zsombor
SPORTLÖVÉSZET 13:15 - 14:20 06:15 - 07:20 Asaka Shooting Range 10m légpuska mix csapat kvalifikáció Péni István, Mészáros Eszter
ASZTALITENISZ 14:30 - 17:30 07:30 - 10:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes 3. forduló, nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
KERÉKPÁR (MOUNTAIN BIKE) 15:00 - 17:00 08:00 - 10:00 Izu MTB Course női Cross-country Vas Kata Blanka
SPORTLÖVÉSZET 15:15 - 16:10 08:15 - 09:10 Asaka Shooting Range 10m légpuska mix csapat döntő Péni istván, Mészáros Eszter
ÍJÁSZAT 16:00 - 19:55 09:00 - 12:55 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
JUDO 17:00 - 19:30 10:00 - 12:30 Nippon Budokan női -63 kg és férfi -81kg vigaszág, elődöntő, döntők Özbas Szófi, Ungvári Attila
TOLLASLABDA 18:00 - 21:30 11:00 - 14:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi és női csoportmérkőzések Sárosi Laura, Krausz Gergely
VÍZILABDA 18:20 - 19:40 11:20 - 12:40 Tatsumi Water Polo Centre férfiak A csoport  Japán - Magyarország
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok   
        férfi 100m gyors

Németh Nándor, Szabó Szebasztián

        női 200m pillangó Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
        férfi 4x200m gyorsváltó magyar váltó
        férfi 800m gyors Kalmár Ákos
ASZTALITENISZ 19:30 - 22:30 12:30 - 15:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes nyolcaddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina

Július 28. (szerda)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
TOLLASLABDA 09:00 - 14:30 02:00 - 07:30 Musashino Forest Sport Plaza női csoportmérkőzés Sárosi Laura
ÍJÁSZAT 09:30 - 13:25 02:30 - 06:25 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes negyeddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
VÍVÁS 10:00 - 15:20 03:00 - 08:20 Makuhari Messe Hall B férfi kardcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
ÚSZÁS 10:30 - 13:05 03:30 - 06:30 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  10:30 - 10:41 03:30 - 03:41   férfi 100m gyors elődöntők  Németh Nándor, Szabó Szebasztián
  10:49 - 10:57 03:49 - 03:57   férfi 200m pillangó döntő Milák Kristóf, Kenderesi Tamás
  10:57 - 11:11 03:57 - 04:11   női 200m pillangó elődöntők  Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
  11:45 - 11:54 04:45 - 04:54   női 200m vegyes döntő Hosszú Katinka, Sebestyén Dalma
  11:54 - 12:16 04:54 - 05:16   női 1500m gyors döntő Késely Ajna, Mihályvári-Farkas Viktória
  12:16 - 12:26 05:16 - 05:26   férfi 4x200m gyorsváltó döntő  magyar váltó
JUDO 11:00 - 14:02 04:00 - 07:02 Nippon Budokan férfi -90 kg selejtező, elődöntőig  Tóth Krisztián
TENISZ 11:00 - 20:00 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park férfi egyes 3. forduló Fucsovics Márton, Babos Tímea, Jani Réka
EVEZÉS 11:18 - 11:38 04:18 - 04:28 Sea Forest Waterway férfi egypár A/B döntő (1-2) Pétervári-Molnár Bendegúz
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:10 05:00 - 07:10   finn dingi férfiak, 3-4. futam Berecz Zsombor
  12:10 - 14:20 05:10 - 07:20   szörf RS:X nők, 7-9. futam Cholnoky Sára
ÖKÖLVÍVÁS 12:36 - 13:39 05:36 - 06:39  Kokugikan Arena férfi 52-57kg nyolcaddöntő Gálos Roland
VÍZILABDA 14:00 - 15:20 07:00 - 08:20 Tatsumi Water Polo Centre nők B csoport  Magyarország -Egyesült Államok
ASZTALITENISZ 15:00 - 18:00 08:00 - 11:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi és női egyes negyeddöntő Majoros Bence, Madarász Dóra, Póta Georgina
ÍJÁSZAT 16:00 - 18:40 09:00 - 11:40 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
JUDO 17:00 - 19:10 10:00 - 12:10 Nippon Budokan férfi -90 kg vigaszág, elődöntő, döntő Tóth Krisztián
TOLLASLABDA 18:00 - 21:30 11:00 - 14:30 Musashino Forest Sport Plaza férfi csoportmérkőzések Krausz Gergely
VÍVÁS 18:30 - 20:20 11:30 - 13:20 Makuhari Messe Hall B férfi kardcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
ÖKÖLVÍVÁS 18:36 - 19:39 11:36 - 12:39  Kokugikan Arena férfi 52-57kg nyolcaddöntő Gálos Roland
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok  
        férfi 200m hát Telegdy Ádám
        női 200m mell Békési Eszter
        férfi 200m vegyes Kós Hubert, Cseh László
        női 4x200m gyorsváltó magyar váltó
ASZTALITENISZ 20:00 - 22:00 13:00 - 15:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi egyes negyeddöntő Majoros Bence

Július 29. (csütörtök)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
EVEZÉS 08:30 - 08:42 01:30 - 01:42 Sea Forest Waterway férfi egypár F döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
EVEZÉS 08:54 - 09:06 01:54 - 02:06 Sea Forest Waterway férfi egypár E döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
TOLLASLABDA 09:00 - 12:30 02:00 - 05:30 Musashino Forest Sport Plaza női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
VÍVÁS 09:00 - 16:25 02:00 - 09:25 Makuhari Messe Hall B női tőrcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
SPORTLÖVÉSZET 09:00 - 12:45 02:00 - 05:45 Asaka Shooting Range női 25m pisztoly preciziós sorozat Major Veronika
ÍJÁSZAT 09:30 - 13:25 02:30 - 07:25 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
VÍZILABDA 10:00 - 11:20 03:00 - 04:20 Tatsumi Water Polo Centre férfiak A csoport  Magyarország - Dél-afrikai Köztársaság
ÚSZÁS 10:30 - 13:10 03:30 - 05:30 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  10:30 - 10:44 03:30 - 03:44   férfi 800m gyors döntő  Kalmár Ákos
  11:04 - 11:18 04:04 - 04:18   férfi 200m hát elődöntő Telegdy Ádám
  11:28 - 11:37 04:28 - 04:37   női 200m pillangó döntő Hosszú Katinka, Kapás Boglárka
  11:37 - 11:44 04:37 - 04:44   férfi 100m gyors döntő

Németh Nándor, Szabó Szebasztián

  11:54 - 12:08 04:54 - 05:08   női 200m mell elődöntő  Békési Eszter
  12:08 - 12:21 05:08 - 05:21   férfi 200m vegyes elődöntő Kós Hubert, Cseh László
  12:31 - 12:46 05:31 - 05:46   női 4x200m gyorsváltó döntő magyar váltó
JUDO 11:00 - 14:02 04:00 - 07:02 Nippon Budokan férfi -100 kg selejtező, elődöntőig Cirjenics Miklós
ASZTALITENISZ 11:00 - 13:00 04:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium női egyes elődöntő Madarász Dóra, Póta Georgina
TENISZ 11:00 - 20:00 04:00 - 13:00 Ariake Tennis Park férfi egyes negyeddöntő

Fucsovics Márton

EVEZÉS 11:38 - 11:50 04:38 - 04:50 Sea Forest Waterway férfi egypár D döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:10 05:00 - 07:10 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, 7-8.futam Vadnai Benjamin
  12:10 - 14:20 05:10 - 07:20   Laser Radial nők, 7-8.futam Érdi Mária
  13:00 - 15:10 06:00 - 08:10   szörf RS:X nők,  10-12.futam Cholnoky Sára
  14:30 - 16:40 07:30 - 09:40   Finn férfiak, 5-6.futam Berecz Zsombor
ASZTALITENISZ 15:00 - 17:00 08:00 - 10:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi egyes elődöntő Majoros Bence
ÍJÁSZAT 16:00 - 18:40 09:00 - 11:40 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni 1/32, 1/16 selejtező Balogh Mátyás
JUDO 17:00 - 19:40 10:00 - 12:40 Nippon Budokan férfi -100 kg vigaszág, elődöntő, döntő Cirjenics Miklós
TOLLASLABDA 17:00 - 22:00 10:00 - 15:00 Musashino Forest Sport Plaza férfi egyes nyolcaddöntő Krausz Gergely
VÍVÁS 18:30 - 21:10 11:30 - 14:10 Makuhari Messe Hall B női tőrcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok:  
        női 800m gyors  Késely Ajna
        férfi 100m pillangó Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
        női 200m hát Hosszú Katinka, Burián Katalin
        mix 4x100m vegyesváltó magyar váltó
KÉZILABDA 19:30 - 21:00 12:30 - 14:00 Yoyogi National Stadium női csoportmérkőzés Magyarország - Orosz olimpiai csapat
TORNA 19:50 - 22:00 12:50 - 15:00 Ariake Gymnastics Centre női összetett egyéni döntő Kovács Zsófia
ASZTALITENISZ 20:00 - 22:10 13:00 - 15:10 Tokyo Metropolitan Gymnasium női egyes bronzmérkőzés, döntő Madarász Dóra, Póta Georgina

Július 30. (péntek)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
EVEZÉS 08:57 - 09:09 01:57 - 02:09 Sea Forest Waterway férfi egypár C döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
TOLLASLABDA 09:00 - 12:30 02:00 - 05:30 Musashino Forest Sport Plaza női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
ATLÉTIKA 09:55 - 10:37 02:55 - 03:37 Olympic Stadium női 800m előfutam (1-6) Bartha-Kéri Bianka
  10:55 - 11:28 03:55 - 04:28   férfi 400m gátfutás előfutam (1-5) Koroknai Máté
SPORTLÖVÉSZET 09:00 - 12:15 02:00 - 05:15 Asaka Shooting Range női 25m pisztoly gyors sorozat kvalifikáció Majos Veronika
EVEZÉS 09:21 - 09:33 02:21 - 02:33 Sea Forest Waterway férfi egypár B döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
EVEZÉS 09:45 - 09:57 02:45 - 02:57 Sea Forest Waterway férfi egypár A döntő Pétervári-Molnár Bendegúz
ÚSZÁS 10:30 - 12:10 03:30 - 05:30 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  10:30 - 10:41 03:30 - 03:41   női 200m mell döntő Békési Eszter
  10:41 - 10:50 03:41 - 03:50   férfi 200m hát döntő Telegdy Ádám
  10:50 - 10:59 03:50 - 03:59   női 200m hát elődöntők  Hosszú Katinka, Burián Katalin
  11:16 - 11:25 04:16 - 04:25   férfi 200m vegyes döntő Kós Hubert, Cseh László
  11:59 - 12:09 04:55 - 05:09   férfi 100m pillangó elődöntők Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:10 05:00 - 07:10 Enoshima Yacht Harbour Laser Radial nők, 9-10. futam Érdi Mária
TENISZ 12:00 - 20:00 05:00 - 13:00 Ariake Tennis Park - Center Court férfi egyes elődöntő Fucsovics Márton
SPORTLÖVÉSZET 14:00 - 14:40 07:00 - 07:40 Asaka Shooting Range női 25m pisztoly döntő Major Veronika
VITORLÁZÁS 14:30 - 16:40 07:30 - 09:40 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, 9-10. futam  Vadnai Benjamin
TOLLASLABDA 15:30 - 21:30 08:30 - 14:30 Musashino Forest Sport Plaza női egyes negyeddöntő Sárosi Laura
VÍZILABDA 18:20 - 19:40 11:20 - 12:40 Tatsumi Water Polo Centre nők B csoport  Japán - Magyarország
ÚSZÁS 19:00 - 21:30 12:00 - 14:30 Tokyo Aquatics Centre előfutamok  
        férfi 50m gyors Lobanovszkij Maxim
        férfi 1500m gyors Kalmár Ákos, Gyurta Gergely
        férfi 4x100m vegyes váltó magyar váltó
ATLÉTIKA 19:25 - 20:21 12:25 - 13:21 Olympic Stadium női súlylökés selejtező A-B Márton Anita
ASZTALITENISZ 20:00 - 22:10 13:00 - 15:10 Tokyo Metropolitan Gymnasium férfi egyes bronzmérkőzés, döntő Majoros Bence

Július 31. (szombat)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
TRIATLON 07:30 - 09:25 00:30 - 02:25 Odaiba Marine Park vegyes váltó magyar váltó
TOLLASLABDA 09:00 - 16:00 02:00 - 09:00 Musashino Forest Sport Plaza férfi egyes negyeddöntő Krausz Gergely
ÍJÁSZAT 09:30 - 11:15 02:30 - 04:15 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni nyolcaddöntő Balogh Mátyás
ATLÉTIKA 10:45 - 11:18 03:45 - 04:18 Olympic Stadium női 100m gátfutás előfutam (5) Kozák Luca
VÍVÁS 10:00 - 15:20 03:00 - 08:20 Makuhari Messe Hall B női kardcsapat nyolcaddöntőtől döntőig, 5-8. helyért magyar csapat
ÚSZÁS 10:30 - 12:30 03:30 - 05:30 Tokyo Aquatics Centre elődöntők, döntők  
  10:30 - 10:37 03:30 - 03:37   férfi 100m pillangó döntő  Milák Kristóf, Szabó Szebasztián
  10:37 - 10:46 03:37 - 03:46   női 200m hát döntő Hosszú Katinka, Burián Katalin
  10:46 - 11:01 03:46 - 04:01   női 800m gyors döntő Késely Ajna
  11:11 - 11:22 04:11 - 04:22   férfi 50m gyors elődöntők  Lobanovszkij Maxim
  11:43 - 11:54 04:43 - 04:54   mix 4x100m vegyes váltó döntő magyar váltó
VITORLÁZÁS 12:00 - 14:10 05:00 - 07:10 Enoshima Yacht Harbour finn dingi férfiak, 7-8. futam Berecz Zsombor
  14:30 - 14:53 07:30 - 07:53   szörf RS:X nők, Medal Race Cholnoky Sára
SPORTLÖVÉSZET 12:00 - 14:45 05:00 - 07:45 Asaka Shooting Range női 50m puska 3x40 lövés összetett kvalifikáció Mészáros Eszter
TENISZ 12:00 - 20:00 05:00 - 13:00 Ariake Tennis Park - Center Court férfi egyes bronzmérkőzés Fucsovics Márton
VÍZILABDA 14:00 - 15:20 07:00 - 08:20 Tatsumi Water Polo Centre férfiak A csoport Egyesült Államok - Magyarország
ÍJÁSZAT 14:45 - 17:20 07:45 - 10:20 Yumenoshima Park Archery Fields férfi egyéni negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő Balogh Mátyás
SPORTLÖVÉSZET 16:00 - 16:50 09:00 - 09:50 Asaka Shooting Range női 50m puska 3x40 lövés összetett döntő Mészáros Eszter
TOLLASLABDA 18:00 - 23:00 11:00 - 16:00 Musashino Forest Sport Plaza női egyes elődöntő Sárosi Laura
VÍVÁS 18:30 - 20:20 11:30 - 13:20 Makuhari Messe Hall B női kardcsapat bronzmérkőzés, döntő magyar csapat
KÉZILABDA 19:30 - 21:00 12:30 - 14:00 Yoyogi National Stadium női csoportmérkőzés Magyarország - Spanyolország
ATLÉTIKA 20:50 - 21:12 13:50 - 14:12 Olympic Stadium női 800m elődöntő (1-3)  Bartha-Kéri Bianka

Augusztus 1. (vasárnap)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 09:10 - 10:06 02:10 - 03:06 Olympic Stadium női kalapácsvetés selejtező A Gyurátz Réka
  09:40 - 10:05 02:40 - 03:05   női 3000m akadályfutás előfutam (1-2) Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna
  09:50 - 10:58 02:50 - 03:58   női távolugrás selejtező A-B Nguyen Anasztázia
  10:10 - 10:20 03:10 - 03:20   női 3000m akadályfutás előfutam (1-3) Kácser Zita, Wágner-Gyürkés Viktória
  10:35 - 11:45 03:35 - 04:45   női súlylökés döntő Márton Anita
  10:40 - 11:36 03:40 - 04:36   női kalapácsvetés selejtező B Gyurátz Réka
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
ÚSZÁS 10:30 - 12:25 03:30 - 05:25 Tokyo Aquatics Centre döntők  
  10:30 - 10:37 03:30 - 03:37   férfi 50m gyors döntő  Lobanovszkij Maxim
  10:44 - 11:05 03:44 - 04:05   férfi 1500m gyors döntő Kalmár Ákos, Gyurta Gergely
  11:36 - 11:47 04:36 - 04:47   férfi 4x 100m vegyesváltó döntő magyar váltó
ÖKÖLVÍVÁS 11:30 - 12:03 04:30 - 05:03 Kokugikan Arena férfi 52-57kg negyeddöntő Gálos Roland
TENISZ 12:00 - 20:00 05:00 - 13:00 Ariake Tennis Park - Center Court férfi egyes döntő Fucsovics Márton
TOLLASLABDA 13:00 - 16:00 06:00 - 09:00 Musashino Forest Sport Plaza férfi egyes elődöntő Krausz Gergely
VÍZILABDA 14:00 - 15:20 07:00 - 18:20 Tatsumi Water Polo Centre nők B csoport  Magyarország - Kína
VITORLÁZÁS 14:30 - 14:58 07:30 - 07:58 Enoshima Yacht Harbour Laser férfiak, éremfutam Vadnai Benjamin
  15:00 - 17:10 08:00 - 10:10   finn dingi férfiak, 9-10. futam Berecz Zsombor
  15:30 - 15:58 08:30 - 08:58   Laser Radial nők, éremfutam Érdi Mária
ASZTALITENISZ 14:30 - 17:30 07:30 - 10:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
ÖKÖLVÍVÁS 17:30 - 18:03 10:30 - 11:03 Kokugikan Arena férfi 52-57kg negyeddöntő Gálos Roland
TORNA 17:45 - 18:20 10:40 - 11:20 Ariake Gymnastics Centre női ugrás döntő Kovács Zsófia
ASZTALITENISZ 19:30 - 22:30 12:30 - 15:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat nyolcaddöntő magyar csapat
TORNA 19:15 - 19:50 12:15 - 12:50 Ariake Gymnastics Centre női felemáskorlát döntő Kovács Zsófia
ATLÉTIKA 19:45 - 20:02 12:45 - 13:02 Olympic Stadium női 100m gátfutás elődöntő (1-3) Kozák Luca
  21:05 - 21:26 14:05 - 14:26   férfi 400m gátfutás elődöntő (1-3) Koroknai Máté
TOLLASLABDA 20:30 - 23:00 13:30 - 16:00 Musashino Forest Sport Plaza női egyes bronzmérkőzés és döntő Sárosi Laura

Augusztus 2. (hétfő)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 09:00 - 09:56 02:00 - 02:56 Olympic Stadium férfi kalapácsvetés selejtező A Halász Bence
  10:30 - 11:26 03:30 - 04:26   férfi kalapácsvetés selejtező B Halász Bence
  11:50 - 11:51 04:50 - 04:51   női 100m gátfutás döntő Kozák Luca
KAJAK-KENU 09:30 ‐10:05 02:30 ‐ 03:05 Sea Forest Waterway női K1 200m előfutam (1-5) Lucz Dóra, Kárász Anna
  10:05 ‐ 10:21 03:05 ‐ 03:21   férfi C2 1000m előfutam (1-2) Adolf Balázs, Fejes Dániel
  10:21 ‐ 10:53 03:21 ‐ 03:53   férfi K1 1000m előfutam (1-4) Varga Ádám, Kopasz Bálint
  11:00 ‐ 11:21 04:00 ‐ 04:21   női K2 500m előfutam (1-3) Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
  11:45 ‐ 12:06 04:45 ‐ 05:06   női K1 200m negyeddöntő (1-3) Lucz Dóra, Kárász Anna
  12:06 ‐ 12:22 05:06 ‐ 05:22   férfi C2 1000m negyeddöntő (1-2) Adolf Balázs, Fejes Dániel
  12:22 ‐ 12:38 05:22 ‐ 05:38   férfi K1 1000m negyeddöntő (1-2) Varga Ádám, Kopasz Bálint
  12:45 ‐ 12:59 05:45 ‐ 05:59   női K2 500m negyeddöntő (1-2) Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
VÍZILABDA 10:00 - 11:20 03:00 - 04:20 Tatsumi Water Polo Centre férfiak A csoport  Magyarország - Olaszország
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat negyeddöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 11:30 - 13:30 04:30 - 06:30 Makuhari Messe Hall A férfi kötöttfogás 77kg és 97kg nyolcaddöntők, negyeddöntők Szőke Alex, Lőrincz Tamás
SPORTLÖVÉSZET 11:30 - 14:15 04:30 - 07:15 Asaka Shooting Range férfi 50m puska 3x60 lövés összetett kvalifikáció Péni István, Pekler Zalán
KÉZILABDA 16:15 - 17:45 09:15 - 10:45 Yoyogi National Stadium női csoportmérkőzés Magyarország - Svédország
ASZTALITENISZ 14:30 - 17:30 07:30  - 10:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat negyeddöntő magyar csapat
SPORTLÖVÉSZET 16:50 - 17:40 09:50 - 10:40 Asaka Shooting Range férfi 50m puska 3x60 lövés összetett döntő Péni István, Pekler Zalán
TORNA 17:45 - 18:20 10:45 - 11:20 Ariake Gymnastics Centre női talaj döntő Kovács Zsófia
BIRKÓZÁS 18:15 - 18:55 11:15 - 11:55 Makuhari Messe Hall A férfi kötöttfogás 77kg és 97kg elődöntők  Szőke Alex, Lőrincz Tamás
ASZTALITENISZ 19:30 - 22:30 12:30 - 15:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat negyeddöntő magyar csapat
TOLLASLABDA 20:00 - 23:00 13:00 - 16:00 Musashino Forest Sport Plaza férfi egyes bronzmérkőzés, döntő Krausz Gergely

Augusztus 3. (kedd)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 09:05 - 09:20 02:05 - 02:20 Olympic Stadium férfi 1500m előfutamok Szögi István
  09:20 - 10:16 02:20 - 03:16   női gerelyhajítás selejtező A Szilágyi Réka
  10:50 - 12:10 03:50 - 05:10   női távolugrás döntő Nguyen Anasztázia
  10:50 - 11:46 03:50 - 04:46   női gerelyhajítás selejtező B Szilágyi Réka
  12:20 - 12:21 05:20 - 05:21   férfi 400m gát döntő Koroknai Máté
KAJAK-KENU 09:30 - 09:44 02:30 - 02:44 Sea Forest Waterway női K1 200m elődöntők Lucz Dóra, Kárász Anna
  09:44 - 10:00 02:44 - 03:00   férfi C2 1000m elődöntők Adolf Balázs, Fejes Dániel
  10:00 - 10:16 03:00 - 03:16   férfi K1 1000m elődöntők Kopasz Bálint, Varga Ádám
  10:23 - 10:37 03:23 - 03:37   női K2 500m elődöntők Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
  11:30 - 11:37 04:30 - 04:37   női K1 200m B döntő Lucz Dóra, Kárász Anna
  11:37 - 11:44 04:37 - 04:44   női K1 200m A döntő Lucz Dóra, Kárász Anna
  11:46 - 11:54 04:46 - 04:54   férfi C2 1000m B döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  11:54 - 12:02 04:54 - 05:02   férfi C2 1000m A döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  12:13 - 12:21 05:13 - 05:21   férfi K1 1000m B döntő Kopasz Bálint, Varga Ádám
  12:21 - 12:29 05:21 - 05:29   férfi K1 1000m A döntő Kopasz Bálint, Varga Ádám
  12:40 - 12:47 05:40 - 05:47   női K2 500m B döntő Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
  12:47 - 12:54 05:47 - 05:54   női K2 500m A döntő Kozák Danuta, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara, Medveczky Erika
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat negyeddöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 11:00 - 11:20 04:00 - 04:20 Makuhari Messe Hall A férfi kötöttfogás 77kg és 97kg vigaszág  Lőrincz Tamás, Szőke Alex
  11:30 - 13:30 04:30 - 06:11   női 62 kg és férfi 67 és 87kg 1/8 , 1/4 döntők Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
ÖKÖLVÍVÁS 11:30 - 11:45 04:30 - 04:45 Kokugikan Arena férfi 52-57kg elődöntő Gálos Roland
VÍZILABDA 14:00 - 16:40 07:00 - 09:40 Tatsumi Water Polo Centre női negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
VITORLÁZÁS 14:30 - 14:58 07:30 - 07:58 Enoshima Yacht Harbour finn dingi férfiak, éremfutam Berecz Zsombor
ASZTALITENISZ 14:30 - 17:30 07:30 - 10:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat negyeddöntő magyar csapat
TORNA 17:45 - 18:20 10:45 - 11:20 Ariake Gymnastics Centre női felemáskorlát döntő Kovács Zsófia
ÖKÖLVÍVÁS 18:03 - 18:18 11:03 - 11:18 Kokugikan Arena férfi 52-57kg elődöntő Gálos Roland
BIRKÓZÁS 18:15 - 19:15 11:15 - 12:15 Makuhari Messe Hall A női 62kg és férfi kötöttfogás 67 és 87kg elődöntők Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
  19:30 - 20:40 12:30 - 13:40   férfi kötöttfogás 77 és 97kg bronzmérkőzés és döntő Lőrincz Tamás, Szőke Alex
VÍZILABDA 18:20 - 21:00 11:20 - 14:00 Tatsumi Water Polo Centre nők negyeddöntő (1-2) magyar csapat
ATLÉTIKA 19:10 - 19:43 12:10 - 12:43   férfi 110m gát előfutamok (1-5) Szűcs Valdó
  20:35 - 21:45 13:35 - 14:45   női kalapácsvetés döntő Gyurátz Réka
  21:25 - 21:27 14:25 - 14:27   női 800m döntő Bartha-Kéri Blanka
ASZTALITENISZ 19:30 - 22:30 12:30 - 15:30 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat elődöntő magyar csapat

Augusztus 4. (szerda)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS 06:30 - 09:00 *23:30 - 02:00 Odaiba Marine Park női 10km Olasz Anna
ATLÉTIKA 09:05 - 10:01 02:05 - 03:01 Olympic Stadium férfi gerelyhajítás selejtező A Rivasz-Tóth Norbert
  09:35 - 09:52 02:35 - 02:52   női hétpróba 100m gátfutás (1-3) Krizsán Xénia
  10:35 - 12:19 03:35 - 05:19   női hétpróba magasugrás A_B  Krizsán Xénia
  11:00 - 11:17 04:00 - 04:17   férfi 110m gátfutás elődöntő (1-3) Szűcs Valdó
KAJAK-KENU 09:30 - 09:58 02:30 - 02:58 Sea Forest Waterway férfi K1 200m előfutam (1-4) Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  09:58 - 10:19 02:58 - 03:19   női C1 200m előfutam (1-3) Takács Kincső, Horányi Dóra
  10:19 - 10:54 03:19 - 03:54   női K1 500m előfutam (1-5) Kozák Danuta, Csipes Tamara
  10:54 - 11:10 03:54 - 04:10   férfi K2 1000m előfutam (1-2) Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
  11:32 - 11:53 04:32 - 04:53   férfi K1 200m negyeddöntő (1-3) Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  11:53 - 12:07 04:53 - 05:07   női C1 200m negyeddöntő (1-2) Takács Kincső, Horányi Dóra
  12:07 - 12:21 05:07 - 05:21   női K1 500m negyeddöntő (1-2) Kozák Danuta, Csipes Tamara
  12:21 - 12:37 05:21 - 05:37   férfi K2 1000m negyeddöntő (1-2) Béke Kornél, Varga Ádám,Nádas Bence, Kopasz Bálint
KÉZILABDA 09:30 - 11:30 02:30 - 04:30 Yoyogi National Stadium női negyeddöntő magyar csapat
ASZTALITENISZ 10:00 - 13:00 03:00 - 06:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat elődöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 11:00 - 11:20 04:00 - 04:20 Makuhari Messe Hall A férfi kötöttfogás 67 és 87kg, női 62kg vigaszág Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
KÉZILABDA 13:15 - 15:15 06:15 - 08:15 Yoyogi National Stadium női negyeddöntő magyar csapat
SÚLYEMELÉS 13:50 - 16:00 06:50 - 09:00 Tokyo International Forum férfi +109kg B csoport Nagy Péter
VÍZILABDA 14:00 - 16:50 07:00 - 09:50 Tatsumi Water Polo Centre férfi negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
KÉZILABDA 17:00 - 19:00 10:00 - 12:00 Yoyogi National Stadium női negyeddöntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 19:30 - 21:30 12:30 - 14:30 Makuhari Messe Hall A férfi kötöttfogás 67 és 87kg, női 62kg bronzmérkőzés, döntő Sastin Marianna, Korpási Bálint, Lőrincz Viktor
ATLÉTIKA 19:05 - 19:47 12:05 - 12:47 Olympic Stadium női hétpróba súlylökés A-B Krizsán Xénia
  20:00 - 20:10 13:00 - 13:10   női 3000m akadályfutás döntő Kácser Zita,  Wagner-Gyürkés Viktória, Tóth Lili Anna
  20:15 - 21:25 13:15 - 14:25   férfi kalapácsvetés döntő  Halász Bence
  20:30 - 20:47 13:30 - 13:47   női hétpróba 200m (1-3) Krizsán Xénia
VÍZILABDA 18:20 - 21:10 11:20 - 14:10 Tatsumi Water Polo Centre férfiak negyeddöntő (2 mérkőzés) magyar csapat
SÚLYEMELÉS 19:50 - 22:00 12:30 - 15:00 Tokyo International Forum Férfi +109kg A döntő Nagy Péter
KÉZILABDA 20:45 - 22:45 13:45 - 15:45 Yoyogi National Stadium női negyeddöntő magyar csapat

Augusztus 5. (csütörtök)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
NYÍLTVÍZI ÚSZÁS 06:30 - 09:00 23:30 - 02:00 Odaiba Marine Park férfi 10km Rasovszky Kristóf
ATLÉTIKA 09:40 - 10:22 02:40 - 03:22 Olympic Stadium női hétpróba távolugrás A-B Krizsán Xénia
  11:55 - 11:56 04:55 - 04:56   férfi 110m gátfutás döntő  Szűcs Valdó
  12:30 - 13:12 05:30 - 06:12   női hétpróba gerelyhajítás A  Krizsán Xénia
  13:40 - 14:22 06:40 - 07:22   női hétpróba gerelyhajítás B  Krizsán Xénia
KAJAK-KENU 09:30 - 09:44 02:30 - 02:44 Sea Forest Waterway férfi K1 200m elődöntők Tótka Sándor, Csizmadia Kolos 
  09:44 - 09:58 02:44 - 02:58   női C1 200m elődöntők Takács Kincső, Horányi Dóra
  09:58 - 10:12 02:58 - 03:12   női K1 500m elődöntők Kozák Danuta, Csipes Tamara
  10:12 - 10:20 03:12 - 03:20   férfi K2 1000m elődöntők Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
  11:20 - 11:27 04:20 - 04:27   férfi K12 200m B döntő Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  11:27 - 11:34 04:27 - 04:34   férfi K1 200m A döntő Tótka Sándor, Csizmadia Kolos
  11:36 - 11:43 04:36 - 04:43   női C1 200m B döntő Takács Kincső, Horányi Dóra
  11:43 - 11:50 04:43 - 04:50   női C1 200m A döntő Takács Kincső, Horányi Dóra
  12:01 - 12:08 05:01 - 05:08   női K1 500m B döntő Kozák Danuta, Csipes Tamara
  12:08 - 12:15 05:08 - 05:15   női K1 500m A döntő Kozák Danuta, Csipes Tamara
  12:26 - 12:34 05:26 - 05:34   férfi K2 1000m B döntő Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
  12:34 - 12:42 05:34 - 05:42   férfi K2 1000m A döntő Béke Kornél, Varga Ádám, Nádas Bence, Kopasz Bálint
ASZTALITENISZ 11:00 - 14:00 04:00 - 07:00 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat bronzmérkőzés magyar csapat
ÖTTUSA 13:00 - 16:00 06:00 - 09:00 Musashino Forest Sport Plaza nők rangsoroló vívás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  16:30 - 19:30 09:30 - 12:30   férfiak rangsoroló vívás Marosi Ádám, Kasza Róbert
VÍZILABDA 14:00 - 16:50 07:00 - 09:50 Tatsumi Water Polo Centre női mérkőzések 5-8. helyért, női elődöntő magyar csapat
ÖKÖLVÍVÁS 15:35 - 15:50 08:35 - 08:50 Kokugikan Arena férfi 52-57kg döntő Gálos Roland
VÍZILABDA 18:20 - 21:10 11:20 - 14:10 Tatsumi Water Polo Centre női mérkőzések 5-8. helyért, női elődöntő magyar csapat
ATLÉTIKA 20:00 - 20:14 13:00 - 13:14 Olympic Stadium férfi 1500m elődöntő (1-2) Szögi István
  21:20 - 21:33 14:20 - 14:33   női hétpróba 800m  (1-2) Krizsán Xénia
ASZTALITENISZ 19:30 - 22:40 12:30 - 15:40 Tokyo Metropolitan Gymnasium női csapat döntő magyar csapat

Augusztus 6. (péntek)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
ATLÉTIKA 05:30 - 10:00 *22:30 - 03:00 Sapporo Odori Park férfi 50km gyaloglás Venyercsán Bence, Helebrandt Máté
KAJAK-KENU 09:30 - 09:44 02:30 - 02:44 Sea Forest Waterway női C2 500m 2 előfutam Balla Virág, Takács Kincső
  09:44 - 10:08 02:44 - 03:08   férfi C1 1000m 3 előfutam Adolf Balázs, Fejes Dániel
  10:15 - 10:29 03:15 - 03:29   női K4 500m 2 előfutam Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
  10:30 - 10:44 03:30 - 03:44   férfi K4 500m 2 előfutam Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
  11:07 - 11:21 04:07 - 04:21   női C2 500m 2 negyeddöntő Balla Virág, Takács Kincső
  11:21 - 11:37 04:21 - 04:37   férfi C1 1000m 2 negyeddöntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
RITMIKUS GIMNASZTIKA 10:20 - 13:15 03:20 - 06:15 Ariake Gymnastics Centre egyéni összetett kvalifikáció Pigniczki Fanni
BIRKÓZÁS 11:30 - 13:30 04:30 - 06:30 Makuhari Messe Hall A férfi szabadfogás 65kg nyolcaddöntő. Negyeddöntő Muszukajev Iszmail 
VÍZILABDA 14:00 - 16:40 07:00 - 09:40 Tatsumi Water Polo Centre férfi 5-8. helyért, elődöntő magyar csapat
ÖTTUSA 14:30 - 15:03 07:30 - 08:03 Tokyo Stadium nők úszás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  15:45 - 16:38 08:45 - 09:38   nők bónuszvívás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  17:15 - 18:36 10:15 - 11:36   nők lovaglás Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
  19:30 - 19:50 12:30 - 12:45   nők Laser Run Kovács Sarolta, Gulyás Michelle
RITMIKUS GIMNASZTIKA 14:50 - 17:45 07:50 - 10:45 Ariake Gymnastics Centre egyéni összetett kvalifikáció Pigniczki Fanni
ATLÉTIKA 16:30 - 18:15 09:30 - 11:15 Sapporo Odori Park női 20km gyaloglás Madarász Viktória, Kovács Barbara
KÉZILABDA 17:00 - 19:00 10:00 - 12:00 Yoyogi National Stadium női elődöntő magyar csapat
KARATE 17:00 - 21:30 10:00 - 14:30 Nippon Budokan férfi Kumite -75kg csoport selejtező, elődöntő, döntő Hárspataki Gábor
BIRKÓZÁS 18:15 - 18:35 11:15 - 11:35 Makuhari Messe Hall A férfi szabadfogás 65kg elődöntő Muszukajev Iszmail 
VÍZILABDA 18:20 - 21:00 11:20 - 14:00 Tatsumi Water Polo Centre férfi 5-8. helyért, elődöntő magyar csapat
ATLÉTIKA 19:50 - 22:08 12:50 - 15:08 Olympic Stadium női gerelyhajítás döntő Szilágyi Réka
KÉZILABDA 21:00 - 23:00 14:00 - 15:00 Yoyogi National Stadium női elődöntő magyar csapat

Augusztus 7. (szombat)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
VÍZILABDA 09:30 - 12:20 02:30 - 05:20 Tatsumi Water Polo Centre női helyosztók 5-6., 7-8. hely magyar csapat
KAJAK KENU 09:30 - 09:44 02:30 - 02:44 Sea Forest Waterway női C2 500m elődöntők Balla Virág, Takács Kincső
  09:44 - 10:00 02:44 - 03:00   férfi C1 1000m elődöntők Adolf Balázs, Fejes Dániel
  10:07 - 10:14 03:07 - 03:14   női K4 500m elődöntő Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
  10:14 - 10:21 03:14 - 03:21   férfi K4 500m elődöntő Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
  11:15 - 11:22 04:15 - 04:22   női C2 500m B döntő Balla Virág, Takács Kincső
  11:22 - 11:29 04:22 - 04:29   női C2 500m A döntő Balla Virág, Takács Kincső
  11:31 - 11:39 04:31 - 04:39   férfi C1 1000m B döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  11:39 - 11:47 04:39 - 04:47   férfi C1 1000m A döntő Adolf Balázs, Fejes Dániel
  12:00 - 12:08 05:00 - 05:08   női K4 500m A döntő Kozák Danuta, Kárász Anna, Bodonyi Dóra, Csipes Tamara
  12:19 - 12:27 05:19 - 05:27   férfi K4 500m A döntő Nádas Bence, Béke Kornél, Csizmadia Kolos, Tótka Sándor
VÍZILABDA 13:40 - 15:00 06:40 - 08:00 Tatsumi Water Polo Centre női bronzmérkőzés magyar csapat
ÖTTUSA 14:30 - 15:03 07:30 - 08:03 Tokyo Stadium férfiak úszás Marosi Ádám, Kasza Róbert
  15:45 - 16:38 08:45 - 09:38   férfiak bónuszvívás Marosi Ádám, Kasza Róbert
  17:15 - 18:36 10:15 - 11:36   férfiak lovaglás Marosi Ádám, Kasza Róbert
  19:30 - 19:50 12:30 - 12:45   férfiak Laser Run Marosi Ádám, Kasza Róbert
RITMIKUS GIMNASZTIKA 15:20 - 17:50 08:20 - 10:50 Ariake Gymnastics Centre egyéni összetett döntő Pigniczki Fanni
VÍZILABDA 16:30 - 17:50 09:30 - 10:50 Tatsumi Water Polo Centre női döntő magyar csapat
BIRKÓZÁS 18:45 - 20:05 11:43 - 13:05 Makuhari Messe Hall A férfi szabadfogás 65kg vigaszág, bronzmérkőzés, döntő Muszukajev Iszmail
ATLÉTIKA 20:00 - 21:10 13:00 - 14:10 Olympic Stadium férfi gerelyhajítás döntő Rivasz-Tóth Norbert
  20:40 - 20:44 13:40 - 13:44   férfi 1500m döntő Szögi István

Augusztus 8. (vasárnap)

Sportág helyi 
idő
magyar 
idő
helyszín versenyszám magyar induló
VÍZILABDA 09:30 - 12:20 02:30 - 05:20 Tatsumi Water Polo Centre férfi helyosztók 5-6, 7-8.hely magyar csapat
KÉZILABDA 11:00 - 13:00 04:00 - 06:00 Yoyogi National Stadium női bronzmérkőzés magyar csapat
VÍZILABDA 13:40 - 15:00 06:40 - 08:00 Tatsumi Water Polo Centre férfi bronzmérkőzés magyar csapat
KÉZILABDA 15:00 - 17:30 08:00 - 10:30 Yoyogi National Stadium női döntő magyar csapat
VÍZILABDA 16:30 - 17:50 09:30 - 10:50 Tatsumi Water Polo Centre férfi döntő magyar csapat

 

Kövesse facebook oldalunkat is!