2019. július 15., 08:27

Kanadában nyert tornát Gombos Norbert

A 28 esztendős nádszegi származású Gombos Norbert újabb Challenger tornát nyert, ezúttal Kanadában. A felvidéki teniszező a fináléban a harmadik helyen kiemelt hazai kedvencet győzte le, két szettben.

Gombos Norbert

A 54 ezer dollár összdíjazású keménypályás torna kanadai fináléjában a felvidéki teniszező két játszmában legyőzte a tornán harmadik helyen kiemelt hazai közönség előtt versenyző kanadai Brayden Schnurt. A világranglistán 158. helyen rangsorolt felvidéki teniszező végül 7-6, 6-3 arányban múlta felül ellenfelét.

A nádszegi teniszező ezzel a pozsonyi Challenger torna után újabb tornagyőzelmet könyvelhetett el, ezúttal a kanadai Winnipegben.