2022. július 24., 13:30

A magyarok zártak az éremtáblázat élén

A magyarok a szombati zárónapon szerzett egy arany, két ezüst- és egy bronzéremmel az éremtáblázat élén végeztek a Caliban rendezett uszonyos- és búvárúszó világbajnokságon.

Ebben a legjobbak
Illusztráció
Fotó: MTI

A Nemzeti Versenysport Szövetség (NVESZ) tájékoztatása szerint a 800 méteres felszíni úszást Kiss Nándor nyerte meg, másodikként Mozsár Alex végzett, valamint mindkét 4x100 méteres felszíni váltó dobogóra állt, a nők ezüst-, a férfiak bronzérmesek lettek.

A magyar csapat 21 érmet, 10 aranyat, 7 ezüstöt és 4 bronzot szerzett Kolumbiában, amivel az éremtáblázat első helyén végzett.