2022. április 23., 10:12

Szépített az Atlanta

Az Atlanta fordulatos mérkőzésen legyőzte a Miamit az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának első fordulójában, ezzel 2-1-re szépített a párharcban.

Chicago Bulls-Milwaukee Bucks
Chicago Bulls-Milwaukee Bucks 81-111
Fotó: MTI

Az alapszakaszban keleten első floridaiaknak volt egy 21-0-s sorozatuk, amivel a harmadik negyedben 16 pontos előnyre tettek szert, de a hazai csapat vissza tudott zárkózni. A találkozó vége előtt 4,4 másodperccel a 24 pontig jutó Trae Young jóvoltából a győzelmet érő kosarat is megszerezte az Atlanta.
A címvédő Milwaukee és a ligaelső Phoenix idegenben javított, előbbi a Chicago, utóbbi a New Orleans vendégeként alakította 1-1 után 2-1-re az állást. A Phoenix úgy tudott három ponttal nyerni, hogy Devin Booker, aki az előző mérkőzésen megsérült, nem játszhatott.