2018. november 11., 13:26

Megszakadt a Pittsburgh nyeretlenségi sorozata

A Pittsburgh Penguins 4-0-ra legyőzte az Arizona Coyotes együttesét az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) legutóbbi játéknapján, így megszakította öt mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozatát.

Pittsburgh Penguins

A győztes hazai együttes kapusa, Casey DeSmith 39 lövést hárított, így a szezonban másodszor, karrierje során harmadszor hibátlan teljesítménnyel zárt.

David Pastrnak pályafutása során harmadik alkalommal szerzett mesterhármast, míg csapattársa, Patrice Bergeron egy góllal és két gólpasszal segítette 5-1-es hazai győzelemhez a Boston Bruins gárdáját a Toronto Maple Leafs ellen.

Fordulatos mérkőzésen nyert az Ottawa a Tampa Bay otthonában: előbb a vendégek (0-2), majd a házigazdák (4-2) vezettek két góllal, a záróharmadban aztán a Senators négy gólt lőtt, és fordított.