2018. április 21., 11:21

Kikapott a Cleveland

Vendégként alulmaradt az Indiana Pacersszel szemben a tavalyi döntős Cleveland Cavaliers az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának legutóbbi játéknapján, és a párharcban hátrányba került.

Cavaliers_Pacers
Fotó: TASR

A Pacers két ponttal volt jobb a pénteki meccsen, sikerével pedig 2-1-re vezet az egyik fél negyedik győzelméig tartó küzdelemben.

A főcsoport két másik pályára lépő párjában, harmadik fellépésén szépített a Washington Wizards, illetve a Milwaukee Bucks is.

Eredmények, főcsoport-negyeddöntők:
Kelet:
Indiana Pacers-Cleveland Cavaliers 92-90 (A párharc állása: 2-1 az Indiana javára)
Washington Wizards-Toronto Raptors 122-103 (A párharc állása: 2-1 a Toronto javára)
Milwaukee Bucks-Boston Celtics 116-92 (A párharc állása: 2-1 a Boston javára)