2018. május 13., 17:05

Idén is a CSM Bucuresti a bronzérmes a női kézilabda BL

A román CSM Bucuresti 31-30-ra legyőzte az orosz Rosztov-Don csapatát a női kézilabda Bajnokok Ligája bronzmérkőzésén, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntő vasárnapi, második játéknapján.

Fotó: MTI

Az előző idényben is bronzérmes bukarestiek - akik a szombati elődöntőben a címvédő Győrtől kaptak ki - 6-1-es sorozattal kezdték a meccset, majd 5-0-ssal folytatták, és úgy tűnt, ezzel már a szünet előtt eldöntik a harmadik hely sorsát (14-6).
Egy 6-2-es szériával csökkentette hátrányát az orosz csapat, amely a 48. percben egyenlített (25-25). A bukarestiek hét és fél percen keresztül nem találtak be, de a hajrában ismét jobbnak bizonyultak ellenfelüknél, amely egyszer sem vezetett a meccs során.