2022. október 14., 08:52

Hét gólt lőtt a Rangers, hatot a Pittsburgh

A New York Rangers 7-3-ra győzött a Minnesota Wild otthonában, míg a Pittsburgh Penguins 6-2-re nyert a vendég Arizona Coyotes ellen az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) csütörtöki játéknapján.

New York Rangers
Fotó: A New York Rangers Twitter-csatornája

St. Paulban a vendégek már az első harmad után 3-0-ra vezettek, és később sem álltak le. Artemij Panarin 4 ponttal (1 gól, 3 gólpassz), Chris Kreider pedig két góllal vette ki részét a sikerből.

Pittsburgh-ben - ahol szintén 3-0 volt húsz perc után - Sidney Crosby 3 pontot (1, 2) termelt. A hazaiak kapitányának ez a 18. idénye a klub színeiben, és ezzel az örökrangsor élére került, megelőzve a legendás Mario Lemieux-t, akit viszont Jevgenyij Malkin és Kris Letang éppen most ért utol.