2018. április 30., 09:59

Egyenlített a Washington és a Nashville

A Washington Capitals és a Nashville Predators is hazai pályán egyenlített ki 1-1-re vasárnap az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) rájátszásának főcsoport-elődöntőjében.

Washington Capitals - Brett Connolly

A címvédő Pittsburgh Penguins csak egy gólig jutott a fővárosban, míg a Nashville kétszeri hosszabbítás után gyűrte le a vendég Winnipeget. A győztes gólt Kevin Fiala ütötte.

Eredmények, főcsoport-elődöntő:
Kelet:
Washington Capitals-Pittsburgh Penguins 4-1 (Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1.)
Nyugat:
Nashville Predators-Winnipeg Jets 5-4 - kétszeri hosszabbítás után (Az egyik fél negyedik sikeréig tartó párharc állása: 1-1.