Nehezen gyógyul Babos Tímea csípősérülése, nem sietteti a visszatérést

Fonákoldalra még nem igazán megy a mozgás, mert a csípősérülése nagyon nehezen gyógyul

2021. szeptember 13., 08:18

US Open: Medvegyev a bajnok, Djokovicnak nem lett meg a naptári Grand Slam

Danyiil Medvegyev nyerte meg a New Yorkban rendezett amerikai nyílt teniszbajnokság férfi egyes versenyét, mivel a vasárnapi döntőben 6:4, 6:4, 6:4-re legyőzte a világelső Novak Djokovicot.

2021. szeptember 11., 16:03

Kezelése után már otthon lábadozik Nadal

Nadal már otthonában folytatja a rehabilitációját.

2021. szeptember 11., 11:52

Nem meglepő: Az első és a második kiemelt játsszák a US Open döntőjét

Djokovic és Medvegyev játssza a férfi döntőt.

2021. augusztus 22., 11:01

Zverev lesz Rubljov ellenfele a cincinnati férfi döntőben

A harmadik helyen kiemelt Zverev három szettben múlta felül a másodikként rangsorolt görög Sztefanosz Cicipaszt.

2021. augusztus 20., 14:59

Rafael Nadal ebben az évben már nem teniszezik

A korábbi világelső spanyol játékos pénteken közleményben jelezte, hogy egész évben fájt a lába, most pedig annyira súlyos lett a gond, hogy időre van szüksége a felépüléshez.

2021. augusztus 18., 16:04

Nem védheti meg címét a US Open előző győztese

Thiem számára véget ért az idény.

2021. augusztus 10., 10:01

Majd negyven ászt ütött Opelka és Kyrgios Torontóban

Torontói tenisztorna - Opelka és Kyrgios 38 ászt ütött.

2021. augusztus 1., 14:42

Orosz házidöntőn dőlt el az olimpiai arany sorsa

A Pavljucsenkova, Rubljov kettős nyerte a vegyes párost.

2021. július 25., 19:17

Szenzációs bravúrral orosz favoritot búcsúztatott a szlovák Klein-Polašek páros

A férfi tenisz párosok versenyében bravúros győzelemmel kezdett a szlovák Lukaš Klein és Filip Polašek páros, miután a negyedik helyen kiemelt oroszokat búcsúztatták.

2021. július 19., 10:32

Fucsovics egy helyet lépett előre a férfi tenisz világranglistán, Djokovic továbbra is vezet

Fucsovics Márton egy helyet lépett előre, így a 38. a férfi teniszezők világranglistáján, melyet továbbra is a szerb Novak Djokovic vezet.

2021. július 16., 11:52

ATP Bastad: A legjobb nyolc között a nádszegi teniszező

A nádszegi származású Gombos Norbert újabb győzelmével bejutott a negyeddöntőbe a svédországi Bastadban zajló 481 ezer összdíjazású férfi salakpályás tenisztornán.

2021. július 16., 11:22

Tokió 2020: Babos Tímea nem indul a tenisztornán

Babos kedden feladta első fordulós mérkőzését a Római Teniszakadémián zajló budapesti salakpályás viadalon, majd miután csípőproblémája nem javult, csütörtökön visszalépett a páros negyeddöntőtől.

2021. július 14., 10:27

Nem indul Tokióban az első számú brit teniszező

Johanna Konta nem indul Tokióban.

2021. július 12., 10:56

McEnroe: Djokovic még öt Grand Slam-et is nyerhet

A 34 éves szerb teniszező vasárnap négy szettben győzött az olasz Matteo Berrettini ellen a wimbledoni döntőben, és 20. Grand Slam-trófeájával utolérte az örökrangsor élén Roger Federert és Rafael Nadalt.

2021. július 10., 17:44

Wimbledon - Barty a női bajnok

Ashleigh Barty a szombati döntőben három szettben legyőzte a cseh Karolina Pliskovát.

2021. július 8., 18:41

A világelső Barty az első döntős Wimbledonban

A világelső ausztrál Ashleigh Barty két szettben nyert a 2018-as győztes német Angelique Kerber ellen.

2021. július 7., 17:37

Wimbledon: Fucsovics kikapott Djokovictól a negyeddöntőben

Fucsovics Márton a negyeddöntőben búcsúzott a wimbledoni teniszbajnokságtól, miután szerdán három játszmában kikapott a világelső Novak Djokovictól.

2021. június 15., 15:08

A nyitókörben búcsúzott az első kiemelt Medvegyev

A világranglistán második Medvegyev az első fordulóban a német Jan-Lennard Struff ellen maradt alul két szettben.

2021. június 15., 14:16

Telt ház lehet a wimbledoni döntőkön

A szervezők kezdetben csak a befogadóképesség 50 százalékát nyithatják meg a szurkolók előtt.

2021. június 12., 19:17

Roland Garros - Krejčíková a női bajnok

Krejčíková három szettben legyőzte az orosz Anasztaszija Pavljucsenkovát, megszerezve első Grand Slam-trófeáját.

2021. június 12., 11:31

Nadal elismerte: Djokovic jobb volt, megérdemelte a győzelmet

Nadal 2015 óta először kapott ki a Roland Garroson.