Forma-1 Olasz Nagydíj: Kilenc év után először nyert McLarenes versenyző

Kettős győzelmet aratott a McLaren Monzában.

Bottas az Alfa Romeo-nál folytatja

A svájci-olasz csapat hétfői bejelentése szerint hosszútávú megállapodást kötöttek a pilótával.

2021. szeptember 5., 17:16

Verstappen győzött és vezet az összetettben

A 23 éves holland pilótának ez az idei hetedik és pályafutása 17. futamgyőzelme.

2021. szeptember 4., 11:04

Forma-1: Kubica versenyez a koronavírusos Raikkönen helyett

Az Alfa Romeo szombati bejelentése szerint Räikkönen tünetmentes, a közérzete jó, ennek ellenére a szabályoknak megfelelően elszigetelték a szállodai szobájában.

2021. augusztus 2., 10:12

Forma-1: Vettelt kizárták, Hamilton lett a második a Magyar Nagydíjon

A szabályok szerint legalább 1 liter üzemanyagnak maradnia kell a tartályban, de Vettelnél csak 0,3 litert tudtak lecsapolni.

2021. július 13., 11:07

Foci Eb 2020: A döntő után kirabolták a McLaren F1-es pilótáját

Lando Norris az angol-olasz finálét követően szeretett volna beszállni McLaren sportkocsijába, amikor rátámadtak és letépték a kezéről a csapata számára készített egyedi, 40 ezer font értékű Richard Mille óráját.

2021. július 4., 18:26

Osztrák Nagydíj: Verstappen rajt-cél győzelmet aratott

Verstappen sikerét az utolsó tíz körben sem veszélyeztette semmi.

2021. június 25., 14:16

Forma-1: Mégis lesz Török Nagydíj, a szingapúri verseny azonban lekerül a programból

Október 3-án eredetileg a Szingapúri Nagydíj szerepelt a versenynaptárban, de azt két héttel ezelőtt a koronavírus-járvány kapcsán meghozott és továbbra is érvényben lévő szigorú utazási korlátozások miatt törölték.

2021. június 21., 12:02

Forma-1: Stratégiai csata, bukás a Ferrarinak, így látták a szakértők a francia nagydíjat

A nemzetközi sajtó elsősorban a győztes Max Verstappen (Red Bull), valamint a címvédő és hétszeres világbajnok Lewis Hamilton (Mercedes) között lezajlott stratégiai csatáról írt.

2021. június 19., 16:39

Verstappen szerezte meg a pole-t a franciaországi időmérőn

Vasárnap majd kiderül, mire lesz ez elég.

2021. június 6., 18:01

Pérez győzött, Verstappen és Hamilton pont nélkül maradt

A világbajnok hibázott és pont nélkül maradt.

2021. május 25., 10:29

Kiderült, miért nem tudott rajthoz állni Leclerc a Monacói Nagydíjon

A 23 éves monacói pilóta a boxutcából kivezető körön jelezte rádión a csapatnak, hogy problémák vannak a versenyautójával, ezért lassú tempóban visszagurult a boxba.

2021. április 23., 11:46

Úgy néz ki, lesznek nézők a a Hungaroringen

A mogyoródi pálya Facebook-oldalán olvasható pénteki közlemény szerint a július 30. és augusztus 1. között majd érvényben lévő járványügyi óvintézkedések figyelembe vétele mellett szurkolók jelenlétében rendeznék a futamot.

2021. április 14., 12:41

Úgy néz ki, hogy az idén sem lesz megtartva a Kanadai Forma-1-es Nagydíj

A június 13-ra kiírt verseny szervezőinek helyzetét anyagi problémák és a koronavírus-járvány miatt elrendelt beutazási korlátozások nehezítik.

2021. március 29., 14:36

Szendvicspapír tette tönkre Alonso visszatérését

A csapat biztonsági okokból döntött úgy, hogy Alonsót nem engedik tovább versenyezni.

2021. március 27., 17:50

Verstappen a pole pozícióban

Verstappen mellől a címvédő és hétszeres világbajnok brit Lewis Hamilton startolhat a Mercedesszel, míg a harmadik rajtkocka csapattársáé, a finn Valtteri Bottasé lett.

2021. március 26., 15:33

Verstappen volt a leggyorsabb az idény első szabadedzésén

A címvédő és hétszeres vb-győztes Lewis Hamilton (Mercedes) negyedikként zárta a gyakorlást.

2021. március 5., 12:08

A Portugál Nagydíjjal vált véglegessé a Forma-1-es versenynaptár

A portugál helyszín tavaly októberben mutatkozott be az F1-ben, 27 ezer néző előtt az azóta hétszeres világbajnok brit Lewis Hamilton (Mercedes) nyerte a futamot, mely 25 év szünet után az első volt Portugáliában.

2021. március 4., 15:28

Orosz színekben pompázik az amerikai Haas

Az orosz Nyikita Mazepin mellett a hétszeres világbajnok Michael Schumacher fia, Mick lesz a gárda versenyzője.

2021. március 1., 10:06

A Forma-1 irányítóinak még várniuk kell az oltásra

Az F1 irányítói nem akarják, hogy a vb-n dolgozók, a versenyzők, valamint a csapatok tagjai korábban sorra kerüljenek, mint azt az Egyesült Királyság egészségügyi rendszerének oltási terve előírja.

2021. január 28., 16:13

F1: Február 15-én mutatja be idei autóját a McLaren

Idén ismét a brit Lando Norrisszal, valamint az új érkező ausztrál Daniel Ricciardóval vág majd neki a szezonnak.

2020. december 14., 10:33

Abu-Dzabi Nagydíj: 225 ezer euróért kelt el Vettel bukósisakja

A fejvédő rajzolata több, különböző bőrszínű embert ábrázol és végighúzódik rajta egy hosszú, szivárvány színű csík.

2020. december 11., 12:39

Abu-Dzabi Nagydíj: Verstappen az első szabadedzés leggyorsabbja, Mick Schumacher bemutatkozott

A friss Forma-2-es vb-győztes Mick Schumacher, aki jövőre már a mezőny tagja lesz a Haas pilótájaként, a 18. időt autózta.

2020. október 22., 11:46