Bogdán Ádám ismét a Hibernian kapusa lett

A Hibernian jelenleg nyolcadik a 12 csapatos skót bajnokságban.

Nadal a rendezést bírálja

Éjszakai műszak.

Kalmárt nem kellett műteni, három hónapot kell kihagynia

Kalmár: Bár ez pályafutásom legsúlyosabb sérülése és hosszú kihagyás vár majd rám, jó hír volt, hogy nem kellett megműteni.

Könyv jelent meg a háromszoros olimpiai bajnok Kammerer Zoltán eddigi pályafutásáról

Kamera címmel könyv jelent meg a háromszoros olimpiai bajnok, 41 évesen is még aktív kajakozó, Kammerer Zoltán eddigi pályafutásáról.

Péni István ezüstérmes légpuskában

Péni egészen az utolsó lövésig harcban volt a győzelemért.

szurkolo.sk | MTI 2019. november 20., szerda

Djokovic és Murray is győzelemmel kezdett

A szerb csapat már behozhatatlan előnyre tett szert az ázsiaiak ellen.

szurkolo.sk | MTI 2019. november 19., kedd

Luis Enrique visszaveszi a spanyol labdarúgó-válogatottat

Moreno már szeptemberben úgy nyilatkozott: félreáll, ha Luis Enrique visszatérne a kispadra.

Fucsovics Márton magyar edzőkkel folytatja, cél a top 50

Jancsó Miklóst régóta ismerem, Szávay Ágival is dolgozott, emberileg közel áll hozzám.

Az MLSZ segít a szurkolóknak a reptérre jutni

A cardiffi meccs győztese megszerzi a második helyet, döntetlen esetén pedig a szlovákok örülhetnek.

szurkolo.sk | MTI 2019. november 18., hétfő

Walesi-magyar - Giggs: kedden be kell fejezni a munkát

A szakvezető szerint nagy kihívás és nehéz találkozó lesz a holnapi.

Öt éremmel zártak a magyarok Amszterdamban

A paralimpiai kvalifikációs sorozatban résztvevő kerekesszékes vívók legközelebb a decemberi országos bajnokságon szerepelnek.

Előzetes: ki gondolta volna, hogy az EB-selejtezők utolsó köre előtt még saját kezünkben lesz a sorsunk

Nézzük a dolgok jó oldalát, szerda reggelre biztosan okosabbak leszünk. A magyar csapat 34 éve nem jutott ki nagy tornára egyenes ágon: az 1985-ben sikerrel zárult világbajnoki selejtezőket követően csak az előző Eb-re vívta ki a részvételt, négy éve azonban pótselejtezőn biztosította helyét a kontinensviadalra.

Hamiltont megbüntették, Sainz a harmadik

A futamot a holland Max Verstappen (Red Bull) nyerte meg, míg a második helyen Gasly végzett.

szurkolo.sk | MTI 2019. november 17., vasárnap

Babos Tímea kikapott a döntőben

Először játszottak egymás ellen.

Brazil Nagydíj: Max Verstappen indulhat az élről

Max Verstappen nyerte a Forma-1-es Brazil Nagydíj szombati időmérő edzését.

szurkolo.sk | MTI 2019. november 16., szombat

A horvátok hátrányból fordítva győzték le a szlovákokat, és jutottak ki az EB-re

A horvát labdarúgó-válogatott hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte szombaton a szlovák csapatot az Európa-bajnoki selejtezősorozat magyar érdekeltségű csoportjában, amelyből így elsőként jutott ki a kontinensviadalra.