Az immár háromszoros világbajnok 22 éve ismerkedett meg a sportággal testnevelő tanár szülei hatására.

Herczigék teszttel és jótékonykodással készültek

Herczig Norbert a Volkswagen Polo GTI R5-tel megvalósította egy kisfiú álmát!

Rajkovics Péter , Szurkoló 2019. november 03., vasárnap

Szentes Open először

A Szentes Open előrendezvényeként, november 8-án hobbitáncosoknak szerveznek versenyt.

Rajkovics Péter 2019. november 03., vasárnap

Kőváriné Ivánfi Brigitta a felnőtt kategóriában is dobogóra állt

A magyar klasszis ezúttal a felnőtt kategóriában a 70 kilogrammos mezőnyben ezüstérmes lett bal kézzel.

Szurkoló , Rajkovics Péter 2019. október 31., csütörtök

Herczig Norbert számára több szempontból is érdekes lesz a Nyíregyháza Rallye

A Volkswagen Polo GTI R5 pilótája elmondta, számára különös jelentőséggel bír a Nyíregyháza Rally, hiszen 10 évvel ezelőtt pont Nyíregyházán lett abszolút magyar bajnok még WRC-vel.

A világ 300 legjobb fiatal versenyzője érkezik Budapestre

November 22. és 24 között Budapest ad otthont az idei junior testépítő és fitness világbajnokságnak. A világversenyt a Nemzetközi Testépítő és Fitness Szövetség (IFBB) égisze alatt bonyolítják le a Testnevelési Egyetemen.

Verbóczki Luca bronzérmes lett a világbajnokságon

Megvan az első magyar érem a konstancai szkander és paraszkander világbajnokságon. A romániai világverseny második napján Verbóczki Luca jobb kézzel bronzérmet szerzett a juniorok mezőnyében. A fiatal tehetségnek ez az első világbajnoki érme.

Szurkoló , Rajkovics Péter 2019. október 30., szerda

Portugália után Ausztráliában készül Érdi Mária

Érdi Mária Portugáliában, majd Ausztráliában folytatja a felkészülést. A magyar vitorlásversenyző az elmúlt időszak nagy részét Japánban, a 2020-as tokiói olimpia vitorlásversenyeinek helyszínén töltötte.

Szurkoló , Rajkovics Péter 2019. október 29., kedd

Tatabányai sikerek a fallabda magyar kupában

Három női és tizenkét férfi csapat részvételével rendezték meg a fallabda Decathlon Magyar Kupát.

Rajkovics Péter 2019. október 28., hétfő

Ismét remekeltek a dunaszerdahelyi birkózók

Két helyszínen is bizonyítottak.

Mindkét Busa nővér aranyérmet nyert a kick-box vb-n

Elégedett a generációváltáson átesett, fiatal magyar válogatott teljesítményével a magyar szövetség elnöke.

Rajkovics Péter 2019. október 26., szombat

Busa Gabriella megvédte világbajnoki címét

A fináléban a kétszeres világbajnok egyhangú pontozással győzött az ír De la Cour ellen.

Szurkoló , Rajkovics Péter 2019. október 22., kedd

Kiszabadult a három világbajnok

Lőrincz Tamás, Kiss Balázs és Korpási Bálint a napokban szabadult. A három sportembert az egyik budapesti szabadulószobába zárták, ahonnan végül kijutottak.

Jubileumi magyar bajnokságot rendeztek Budapesten

Megrendezték a magyar testépítő- és fitneszbajnokságot. A fővárosi versenyt a régi idők bajnokai is megtisztelték részvételükkel. Ez volt a sportág 50. magyar bajnoksága.

Eredményes fiatal fallabdázók

Összesen hét érmet szereztek a magyar fallabdázók a különböző kategóriákban a Hungarian Junior Openen.